Soru : 4 Yıllık İsg Bölümü Staj Defteri

Yunus Emre Yazıcı

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman Adayı (C)
Merhabalar herkese. 4 yıllık isg bölümü okuyorum. Şuan staj yapıyorum. Staj sürem 30 iş günü. Stajım ofiste olduğu için maalesef sahaya çıkamadım. O yüzden staj defterine yazacak birşey bulamadım. Yardım eder misiniz?

Duygu_Engin

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (C)
Çeşitli iş kollarına ait işyerlerini inceleyebilirsiniz. Mesela bir hafta için; bir inşaatta dikkat edilen noktalar üzerinde çalışabilirsiniz. Çalışma planında, eğitimlerde neler veriliyor, inşaatın riskleri neler. İnşaat işi yaparken dikkate almamız gereken yönetmelikler neler ve bunların kendine gore önemli gördüğün noktalarından bahsedebilirsiniz. Her haftayı farklı bir iş kolu ile doldurabilirsiniz. Son hafta da kendi çalıştığın ofis için benzer kıyaslamaları yapabilirsin.

Yunus Emre Yazıcı

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman Adayı (C)
Merhaba Duygu Hanım. Firma olarak Türk telekomda staj yapıyorum. Müdürlük binası olduğu maalesef inceleme şansımız bulunmuyor. Sadece kağıt üzerinden inceleyebilirim. eğer staj defteri dolduran 1 arkadaş varsa gönderirse çok sevinirim

Ramazan Alkan1

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
DSP
4 yıllık isg mezunlarının 2 yilliklara göre ne gibi avantajları var

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.