3 Ay Kaldııııı

_kaanmert

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (B)
6331
İŞ güvenliği uzmanı görevlendirme yükümlülüğü
GEÇİCİ MADDE 4 – (1) (Değiik: 4/4/2015-6645/6 md.) Bu Kanunun 8 inci maddesinde belirtilen çok tehlikeli sınıfta yer alan işyerlerinde (A) sınıfı belgeye sahip iş güvenliği uzmanı görevlendirme yükümlülüğü, 1/1/2020 tarihine kadar (B) sınıfı belgeye sahip iş güvenliği uzmanı görevlendirilmesi; tehlikeli sınıfta yer alan işyerlerinde ise (B) sınıfı belgeye sahip iş güvenliği uzmanı görevlendirme yükümlülüğü, 1/1/2019 tarihine kadar (C) sınıfı belgeye sahip iş güvenliği uzmanı görevlendirilmesi kaydıyla yerine getirilmiş sayılır

Yaseminisg

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
C sınıfı uzmanım ve sorumlu olduğum tek firma var. Oda tehlikeli sınıfından Tekstil fabrikası. Benim işimi sarsıntıya uğratacak bi durum. Merakla bekliyorum.

emine aslihan

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman Adayı (C)
bu şekilde binlerce uzman var bişey olmaz uzar

uzmanlık

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
1 yıl uzatıldığını düşünelim peki 2020 yılındaki yeni c sınıfı mezunlar da mağdur olmayacak mı...çünkü ihtiyaç fazlası ig uzmanı zamanla artıyor...bunun önüne geçilebilmesi için 2030 yılına kadar uzatmalı bence..

uzmanlık

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
1 yıl uzatıldığını düşünelim peki 2020 yılındaki yeni c sınıfı mezunlar da mağdur olmayacak mı...çünkü ihtiyaç fazlası ig uzmanı zamanla artıyor...bunun önüne geçilebilmesi için 2030 yılına kadar uzatmalı bence..

_kaanmert

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (B)
!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.