Duyuru : 27 Aralik Isg Sinavini Kazanan Ve Eksik Belge Uyarisi Alan Katilimcilarin Dikkatine

TÜİSAG Blog

Site Moderatörü
Moderatör
TÜİSAG Üyesi
27 ARALIK İSG SINAVINI KAZANAN VE EKSİK BELGE UYARISI ALAN KATILIMCILARIN DİKKATİNE
27 ARALIK 2014 İSG SINAVINDA BAŞARILI OLANLARIN VE İSG PROFESYONELİ SINAVLARINDA BAŞARILI OLDUĞU HALDE BELGE SAHİBİ OLMAYANLARIN DİKKATİNE! Değerli Meslektaşlarım, 27 Aralık 2014 Tarihinde yapılan İSG Profesyoneli sınavında başarılı olduğu halde Ziraat Bankasında ismi gözükmeyen meslektaşlarımızın bakanlık tarafından incelemesi tamamlananların bilgileri bankaya bildirilmeye başlanmıştır.Şu ana kadar sınavı kazananlardan 5300 kişinin bilgileri Ziraat Bankasına bildirilmiş bulunmaktadır. ...

Sonrası 27 ARALIK İSG SINAVINI KAZANAN VE EKSİK BELGE UYARISI ALAN KATILIMCILARIN DİKKATİNE İSG Yaşam ilk ortaya çıktı.
Devamını Oku...

sibel bayguş

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
27 ARALIK İSG SINAVINI KAZANAN VE EKSİK BELGE UYARISI ALAN KATILIMCILARIN DİKKATİNE
27 ARALIK 2014 İSG SINAVINDA BAŞARILI OLANLARIN VE İSG PROFESYONELİ SINAVLARINDA BAŞARILI OLDUĞU HALDE BELGE SAHİBİ OLMAYANLARIN DİKKATİNE! Değerli Meslektaşlarım, 27 Aralık 2014 Tarihinde yapılan İSG Profesyoneli sınavında başarılı olduğu halde Ziraat Bankasında ismi gözükmeyen meslektaşlarımızın bakanlık tarafından incelemesi tamamlananların bilgileri bankaya bildirilmeye başlanmıştır.Şu ana kadar sınavı kazananlardan 5300 kişinin bilgileri Ziraat Bankasına bildirilmiş bulunmaktadır. ...

Sonrası 27 ARALIK İSG SINAVINI KAZANAN VE EKSİK BELGE UYARISI ALAN KATILIMCILARIN DİKKATİNE İSG Yaşam ilk ortaya çıktı.
Devamını Oku...
arkadaslar ben 2 hafta once gonderdım eksık evraklarımı ama hala cevap gelmedı.ne kadar surede cevap gelir bir bilginiz var mı

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.