Duyuru : 2017- İsg 2. Dönem Temel Soru Kitapçıkları Ve Cevap Anahtarı Yayımlandı 19.12.2017

Gamze

TÜİSAG Yönetim Yardımcısı
Yönetim Yard.
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
İSG: İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü İşyeri Hekimliği ve İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavı

DUYURU
(19 Aralık 2017)

2017-İSG 2.Dönem Temel Soru Kitapçıkları ve Cevap Anahtarı Yayımlandı

16 Aralık 2017 tarihinde uygulanan İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü İş Yeri Hekimliği ve İş Güvenliği Uzmanlığı 2.Dönem Sınavının (2017-İSG 2.Dönem) Temel Soru Kitapçığına, sınava başvuran adayların sınav sorularını inceleyebilmeleri amacıyla ÖSYM’nin Aday İşlemleri Sistemi üzerinden 19 Aralık 2017 tarihinde saat 10:00’dan itibaren erişilebilir. Sınava başvuran adaylar 10 gün süreyle ÖSYM’nin https://ais.osym.gov.tr adresinden T.C. Kimlik Numaraları ve şifreleri ile soruların tamamına erişebileceklerdir. Sorular, Temel Soru Kitapçığı dizilimindedir.

2017-İSG 2.Dönem Temel Soru Kitapçıkları ile Cevap Anahtarına (% 10) aşağıdaki bağlantıdan erişime açılmıştır.

Merkezimiz tarafından yapılan sınavlarda okuyucu yardımı alan görme engelli adaylara; şekil, grafik, tablo, resim gibi görsel verilerin yer aldığı sorular ile karmaşık ifade içeren sorular sorulmamaktadır.

2017-İSG 2.Dönem Sınavında, yardımcılı görme engelli adaylara sorulmayan sorular (% 10) testlerde bulunmamaktadır.

Sorular, Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamında eser niteliğinde olup, telif hakları ÖSYM'ye aittir. ÖSYM'nin yazılı izni olmadan hiçbir şekilde çoğaltılamaz, dağıtılamaz ve yayınlanamaz.

Adaylara saygıyla duyurulur.

ÖSYM BAŞKANLIĞI

2017-İSG 2. DönemTemel Soru Kitapçıkları ve Cevap Anahtarları (% 10)

Son düzenleme:

adem36.5

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman Adayı (C)
soru 16 YANLIŞ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! İŞVEREN DEĞİL 3ÜDE BELİRLERRRRR

Gamze

Yönetim Yard.
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)

Cihan Ömer

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman Adayı (C)
ais ten girince tüm soruları görebiliyorsunuz arkadaşlar. İnsidans doğruymuş :))

Gamze

Yönetim Yard.
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)

uzmnmümin

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
fatih bey cevap nasıl prevalans benide meraklandırdınız tekrar baktım cevap insidans işte.

mustafa39

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Arkadaşlar soruların %100 ünü kimse foruma atmamış galiba. Girmeyenler sadece %10 görebiliyor. dönemlerde girecekler için foruma yükleyebilir misiniz?

Gamze

Yönetim Yard.
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Arkadaşlar soruların %100 ünü kimse foruma atmamış galiba. Girmeyenler sadece %10 görebiliyor. dönemlerde girecekler için foruma yükleyebilir misiniz?
Mustafa Bey merhaba. Soruların tamamının paylaşılması mümkün değil. ÖSYM bu konuda uyarıda bulunmuştur.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.