18 Mayıs 2019 İsg Sınavı Hazırlık

cemile duman

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Merhaba arkadaşlar, 18 mayıstaki sınava hazırlıkta hangi kaynakları kullanıyorsunuz. Önerdiğiniz deneme sınavı konu anlatımlı kitap veya soru bankası var mı? Ben C sınıfı sınavı için hazırlanacağım. Şuan elimdeki kaynaklar çok eski.Yardımcı olursanız sevinirim.

ERDEMYLMAZ

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
Merhaba, A sınıfı isg uzmanlık sınavına gireceğim. Sınava hazırlanırken soru bankası/konu anlatımlı kitap almak istiyorum. A sınıfı için hangi kitabı önerirsiniz?

tarık can

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (B)
Merhaba arkadaşlar, 18 mayıstaki sınava hazırlıkta hangi kaynakları kullanıyorsunuz. Önerdiğiniz deneme sınavı konu anlatımlı kitap veya soru bankası var mı? Ben C sınıfı sınavı için hazırlanacağım. Şuan elimdeki kaynaklar çok eski.Yardımcı olursanız sevinirim.
Yaklaşık 6 yıl sonra ben de tekrar gireceğim. Eski Kitaplar vardı riskmedin, hepsini attım, malum 2013 e aitler. Hakan Erdoğan baktım ama satışı yok. Yunus kaya aldım öneren hiç olmamasına rağmen. 95 lira bayıldım, kitap biraz basit gibi ama yapacak bişey de yok. Anladığım kadarıyla bizim dönemden herkes uzman olunca kitap satacak pek kimse kalmadı. Sektör çoktan doydu galiba. Sınava da geç başvurudan 360 lira verdim . Bu sınava da az zaman kala başladığım için kazanmam zor gibi. 70 yaşı gibi sertifika almayı planlıyorum

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.