18 Mayıs 2013 Sınavının Sertifikasını Henüz Alamayan Var Mı

dilek güngör

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Merhaba
18 Mayıs 2013 tarihinde girdiğim c sınıfı sınavında başarılı olarak sertifika almaya hak kazandım.Tüm prosedürleri eğitim aldığım kurumun gerçekleştirmesine benim de bankaya sertifika ücreti yatırmama rağmen eğitim kurumum henüz sertifikanın gönderilmediğini belirtiyor.isg katip de sertika no yu görebiliyorum fakat 9 aydır henüz sertikam ulaşmadı.Bu konu bir öneriniz var mı

Real

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (B)
endişelenmenize gerek yok. ben 18 mayıs da c olmuştum geçenlerde yeni aldım belgeyi. sizinki si de yoldadır.

NurhanB

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
Merhaba
18 Mayıs 2013 tarihinde girdiğim c sınıfı sınavında başarılı olarak sertifika almaya hak kazandım.Tüm prosedürleri eğitim aldığım kurumun gerçekleştirmesine benim de bankaya sertifika ücreti yatırmama rağmen eğitim kurumum henüz sertifikanın gönderilmediğini belirtiyor.isg katip de sertika no yu görebiliyorum fakat 9 aydır henüz sertikam ulaşmadı.Bu konu bir öneriniz var mı
Aynı şeyi ben de yaşıyorum daha bugün tekrar aradım kurumu. Sertifika basımları durdurulmuş. Mail göndermiş müdürlük eğitim kurumlarına. Bir işi beceremediler ellerine yüzlerine bulaştırdılar . Verdiğim paraya yazık.. Hepsi para tuzağı....

aykn

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
artık belgeler elektronik ortamda olacak. bununla ilgili bakanlık yazı gönderdi. hala üzerinde çalışıyorlar.

bumerang

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Aynı sınavın belgesini de bana 5 ocak ta yolladılar , Belli olmaz bunların işleri... bimer, alo 170 ve yetkilendirme daire başkanlığını sık sık rahatsız etmeni öneririm..

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.