Tartışma : 14 Aralık C Sınıfı Uzmanlık Sınavına Hazırlık

Hüsna kaya

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Merhabalar, sınava 82 gün kala 6331,4857,5510, isg kültür tarih ve uluslararası kuruluşları bitirmiş bulunmaktayım. Hakan Erdoğan’ın kitabı ile çalışıyorum. Uzman olan arkadaşlar kaç gün öncesinden başladınız, nasıl çalıştınız, bir yol gösterebilir misiniz?

Ergun gultekin

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Merhaba 2 ay kala öncesinden çalışmaya başlamıştım internetetn hakan erdoğan sorularını ve denemeler çözdüm 82 ,le geçtim şimdi ise B sınıfı sınavına girecem yine ders notları ve denemer çözmekte fayda var ve hakan erdoğanın kitabını alacam .Size tavsiyem bol bol soru çözün konu çalışmayın geçersiniz zaten C sınıfı kolay

Hüsna kaya

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Merhaba 2 ay kala öncesinden çalışmaya başlamıştım internetetn hakan erdoğan sorularını ve denemeler çözdüm 82 ,le geçtim şimdi ise B sınıfı sınavına girecem yine ders notları ve denemer çözmekte fayda var ve hakan erdoğanın kitabını alacam .Size tavsiyem bol bol soru çözün konu çalışmayın geçersiniz zaten C sınıfı kolay
Teşekkür ederim, kitapları tükenmek üzere telegramdan da takip edebilirsiniz. Bende bir kaç saat kitaptan okuyorum sonrasında maille gönderdiği konu sorularına çalışıyorum sorularla çalışmak daha kalıcı :)

Ergun gultekin

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Rica ederim soru çalışmak ve çözmek en mantıklısı daha kalıcı olur kazanırısn c sınıfı kolay olur bakalım bizde B sınıfı girecez umarım hepbirlikte kazanırız sormak istediğin kafana takılan şeyler varsa sorabilirsin:)

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.