09.07.2017 İlk Ve Son Tmgd Sınavım. . .

09.07.2017 TMGD SINAVI KOLAY OLUR MU?

• Kullanılan toplam oy
    31

eflatunmasal

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
Neredeyse ilk ve son sınav hakkım olacak. . . Çünkü diğer sınavlara bir sonrakine girerim diyerek çok yoğun tempodaki İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanlığı - Sorumlu Müdürlüğü çalışma hayatıma; ders çalışma fırsatını yerleştiremedim. Malum değişen yönetmelik gereği de, bölümüm dolayısıyla bir daha eğitim alma yada sınava girme şansım maalesef kalmayacak. Bu bağlamda; 09.07.2017 tarihinde (bugün yayımlandı) yapılacak sınavda kesinlikle başarılı olmam gerekiyor. Birbirimize katkılarımızın olacağını temenni eder, karşılıklı paylaşımlarınız için şimdiden teşekkür ederim. Hepimiz için hayırlısı olsun.

volkano zantur

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
bu konuda sizle aynı durumdayım
çalışma programı çıkarmamız lazım
işimiz zor çünkü hiç tecrübe etmedik
dayanışma içinde olmalıyız :)

Zeynep Bahar

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
referansli soru nerden bulabilirm yardimci olsaniz sevinirdm arkadaslar

erkan sevinç

Üye
TÜİSAG Üyesi
bayağıdır takip etmiyordum kaçırdığım bir yönetmelik vs mi var? 4 sınav hakkı? 5 işletmeye danışmanlık yapma? vs gibi konularda değişiklik mi oldu? 9 temmuz sınavı nereden çıktı

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.