Yarın 12 Eylül Arkadaşlar Heyecan Varmı ?

Gulcin Guler

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Sınav sonuçları hangi adreste yayınlanacak yazar mısınız?

yasin atasoy

Üye
TÜİSAG Üyesi
bu sınavlarda risk değerlendirilmesine tabi tutulması lazım çünkü sınava giren sayısı on binler ve stresten meslek hastalığına yakalanların hesabı yok (beyaz saç sendromu, üst solunum yetmezliği, aşırı terleme, kalp atışlarında ritimsizlik, kan dolamşımı bozukluğu, hasta sınav sendromu vsvsvs.... hepsi oldu bizde :))

emreozcan

Üye
TÜİSAG Üyesi
bugün 12 eylül sınav sonuçları inşallah darbe etkisi oluşturmaz.

Sancak

Üye
TÜİSAG Üyesi
68-69 la kalırsam mahkeme yoluna giderim. Daha iptal edilmeyen bir sürü hatalı soru var. Yok öyle kolay pes etmek. Acaba bu sınavın başarı yüzdesi kaç olacak. Zaten %50 nin altında olursa sınavda bir sorun var demektir. çan eğrisi uygulanmalı bence...

izzett

Üye
TÜİSAG Üyesi
arkadasım bende sızın gb mayısta sınava gırdım 68 ıle kaldım bu sınavdada buyuk ıhtımalle 65 ıle kalcam ..kasım sınavna basvurmak ıstedım kurum sınava gıremeyecıgımı soledı..170 aradım yonetmelıge gore aynı yıl ıcınde max 2 kere sınava gırme hakkın var dedıler.sakın kursa gıdıp kayıt olamayın cunku kayt olsanız bıle sınava gıremezsınz ..170 arayın aynı seyı solıck sıze..

B

bilgesena

Guest
Sınav nezaman açıklanır acaba 18 mayıs sınavının sonuçları erkenden açıklanmıştı

yasin atasoy

Üye
TÜİSAG Üyesi
ne bilem bende 73 falan bekliorum ammmmmaaaaaaaaa her an herşey olabilir. kalırsam hiç şaşırmam o yüzden meraktayım

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.