Soru : Uzmanlık Meslek Kodu Hk.

guillotinevalve

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Arkadaşlar Merhaba herkese iyi forumlar,

Yeni bir firmada işe başladım, iş güvenliği uzmanı olarak,

atamam yapıldı onaylandı fakat işe giriş yapılırken meslek kodu İş güvenliği teknikeri olarak yazılmış, uzmanlığımın işlemesi konusunda bir problem yaratır mı? yoksa düzelttirmeli miyim, bu konu ile ilgili yasal bir düzenleme mevcut mudur?

EnesAydın

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Herhangi bir sorun olacağını düşünmüyorum. İsg Katip ten fiili çalışma süresi atamanız olduğu sürece işlemektedir. Bu durumda Sgk bildirgeniz orada pek te bir etkisi yoktur.

guillotinevalve

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Herhangi bir sorun olacağını düşünmüyorum. İsg Katip ten fiili çalışma süresi atamanız olduğu sürece işlemektedir. Bu durumda Sgk bildirgeniz orada pek te bir etkisi yoktur.
Daha önceki çalıştığım yerdeki yetkili meslek kodun uzman olmaz ise çalışmış sayılmazsın bakanlık kabul etmez gibi bir şey söylemişti. Emin olayım diye tekrar sorayım dedim. Teşekkürler bilgilendirme için.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.