İşte Size Transmikserdeki Son Nokta (Doğruları Bulun)

MehmetZengin

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Bu fotoyu ilk gördüğünüzdeki Haliyet-i Ruhiyenizi (sanırım ruh hali falan demek) yazın lütfen. Ve varsa doğru bişiy onu da yazın. Allahım bu kadar olur diyorsanız. üç nokta ... başka bişiy yazmayın.
mikser.jpg

Emre DEDE

Paylaşımcı Üye
TÜİSAG Üyesi
Çalışıyor mu bu daha ... ...

Burak HEKİM

Paylaşımcı Üye
TÜİSAG Üyesi
bu kadar olur demiyeceğim bu tünel şantiyesinde kullanılıyor değil mi? belli halinden müteahhit te aracına ne kadar değer veriyor belli hintliler bile bizden iyi çalışıyor :)

Seylan Aygün

Paylaşımcı Üye
TÜİSAG Üyesi
kullanılıyo mu bu cidden bu haliyle:hayal kırıklığı: ...

okko

Paylaşımcı Üye
TÜİSAG Üyesi
Ben birşey demek istemiyorum :)

Esat ÜN

Paylaşımcı Üye
TÜİSAG Üyesi
resim için teşekkürler
ben patlama oldu sanmıştım korktum. keşke patlama olsaymış

bazı büyük düşünürler bir ülkenin gelişmişliğini anlamak için kaldırım seviyesine bakın der.

bende belgesellerde olsun resimlerde olsun hep arabalarına bakarım, bakımlı mı, yeni mi, gelişmişlikle doğru orantılıdır çünkü.

bu nedenle bu resimde ülkemi gördüm o kadar

msezgin

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Hemen insan kaynakları bölümüne gidiniz ve proje müdürünün görev tanımına "bu makinayı da kullanmak (makina resmi koyarak) ilavesini yapınız. Odan sonra da gerektiğinde onun kullanmasını sağlayınız. Yoksaen kısa zamanda başınız çok ağrıyacaktır ...

MehmetZengin

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Evet arkadaşlar. Bu gördüğünüz transmikser çalışmakta. Veeeeee sayısını unuttuğum yazılarıma rağmen bu alet 1500m tünel işinde çalıştı. Allaha şükürler olsun ki işi bitti ve dışarı alındı. Artık sayın altişverenimiz bu makina ile yeni tüneller de açar herhalde?

Cem AKBULAK

Deneyimli Üye
TÜİSAG Üyesi
resimdeki doğruları bulayımmı mehmetçim..??
arkadaki binaların yerleşimi iyi..
binalar deprem ve yangın yönetmeliğine göre inşa edilmiş..
yüksek gerilim hattına yaklaşma mesafesi nizami şekilde..
hava parçalı bulutlu...:p
aabi bu nedir yaaaa...

betulmaden

Üye
TÜİSAG Üyesi
Mehmet ve Arkadaşlar niye şaşırıyorsunuz ki nesi var mikserinnn :DDD kikikiki

Doğuş

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
İş güvenliği Uzmanlığı alanına yeni atılacak biri olarak :) Normaldir diyorum Burası Türkiye herşeyi görmeye hazırım.

MARBLE_İSG

Paylaşımcı Üye
TÜİSAG Üyesi
Neyi var ki arkadaşlar .Amacına uygun iş görüyorsa tamamdır.Bir kabin camı taktırdınmı birde yıkadınmı bu mikseri tamamdır.Bence yürüyeni,freni,lastiği,mekanik aksamı önemli.Yoksa şantiyelerde sahalarda kullanılan araçların tertemiz bakımlı olmasını beklemeyin.Ben madenciyim son model 220 kepçe almıştık şantiyeye 1 hafta sonra görüntüsü buna yakındı kir ve pas.Ne olacak mermer ocağında çalışıyor.Birisi geldi bize bunu değiştirin yenisini alın dedi.Şaşırdık.Yani resımdeki mikserın aynası var lastikleride iyi geriye fren tertibatı kalıyor...

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.