İsg Katip Giriş Sorunu

Akif güldemir

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Merhabalar..2 gündür giris yapamiyoruz..Ayni sorunu yasayan veya bilgisi olan var mi ?

smuluca

Üye
TÜİSAG Üyesi
Evet biz de iki gündür giremiyoruz.

HALİL İBRAHİM BÖCEK

Üye
TÜİSAG Üyesi
Hafta sonundan beri giriş yapılamıyor İsg Katip'e hala deniyorum işten ayrıldım düşürmem gereken sözleşmeler var başımıza bir hal gelmese

heren61

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Selamlar sorun yaşayan varmı diye tam soracaktım ki başlığı gördüm... 170 te sağlıklı bir bilgi de yok,

SELDA G.

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Evet cumartesinden beri girilemiyor...

meltemseyda

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Dün bakanlığın bilgi işlem birimine ulaştım. Sistemle ilgili çalışma yapılıyormuş. Ne zaman aktif olacağı ile ilgili bilgi verilmedi.

YASMİNG

Üye
TÜİSAG Üyesi
İsg katip 'e giriş yapamıyorum ,kaç gün oldu ,bir duyuru da yapılmadı.Bilgisi olan var mı ?

Alim Çömek

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Konuyla ilgili en azından bir bilgilendirme yapılsaydı yada daha önceden tarih belirtilerek çalışma olacağı duyrulsa bizde ona göre işlemlerimizi yapsak daha iyi olurdu.

Mustafa KAYA45

Üye
TÜİSAG Üyesi
bir bilgisayar öğretmeni olarak söylüyorum ki klasik yalandır güncelleme var derler. 4 gündür neyin güncellemesi bu arkadaş?? bence çöktü sistem verileri geri getirmek için uğraşıyorlar kesin...

İsa ATALAY

Üye
TÜİSAG Üyesi
En önemlisi çalışan sayısının otomatik güncellenmesi (her ay), ve risk analizi, eğitim vb. evrakların sisteme yüklenmesi yoksa biri şe yaramaz.

Moderatör tarafında düzenlendi:
!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.