C Sınıfı Iş Güvenliği Uzmanı Staj Raporu

yönetici2828

Üye
TÜİSAG Üyesi
arkadaslar ,c sınıfı iş güvenlği uzmanlığı eğitimini tamamladım staj için staj raporu örneği lazım..şimdiden teşekkrler..

cagatay060606

Üye
TÜİSAG Üyesi
Staj raporundan ziyade stajı hangi sektörde yaptın. Tehlike sınıfı nedir ve yapmış olduğun sektörde bir risk değerlendirmeside yapman lazım.

isg1

Üye
TÜİSAG Üyesi
staj yeri arıyorum siz stajınızı nerede yaptınız?

Cevre5559

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
staj yaptığımda basitçe bir risk değerlendirme yaparak oluşturduğum rapor ektedir. İnş işinize yarar.

Ekli dosyalar

• Staj Raporu-İSG.doc
    93 KB · Görüntüleme: 4,725
  • Kapak Sayfası.docx
    17.5 KB · Görüntüleme: 2,156

FİLİZ KAYA

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
merhaba,nisanda eğitime başlıyorum ben de ANKARA'DA staj yeri arıyorum yardımcı olabilecek var mı?Teşekkürler

şahin ekici

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Arkadaşlar Ankara'da 17-21 haziran için staj yeri arıyorum. yardımcı olunursa sevinirim.

kral23

Üye
TÜİSAG Üyesi
çok güzel paylaşımlar yapılmış arkadaşlar bende stajımı tamamladığımda burada paylaşacağım paylaşımcı arkadaşlarıma çok teşekkürler

ayse ve muhittin

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Ankara'da staj yapabileceğim bir yer arıyorum. Yardımcı olabilecek kimse varmı?

Ufukkılıç

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Pandemi dolayısıyla iş sahasına çıkamıyorum elinde örnek isg staj dosyası olan varmı acaba

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.