Aylık Kaza Takibi

İgu.cc

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Merhaba, herkese iyi çalışmalar diliyorum. Kısmi zamanlı görev yapmakta olduğum firmadan geçirilen bir denetim sonrası aylık iş kazası takip çizelgesi isteniyor. Firma ise bu çizelgeyi benim tutmamı istiyor. Firmaya kısmi zamanlı hizmet veriyorum. Bu çizelgeyi ve takibi tam zamanlı firmada duran insan kaynakları, ön muhasebe veya çalışan temsilcisinin tutması daha sağlıklı olmaz mı?
Ayrıca aylık kaza takip çizelgesi var mıdır elinizde, ramak kala olayları da içerecek şekilde. Şimdiden fikir belirten herkese teşekkür ediyorum.

Duygu GÖKSU

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Merhaba, herkese iyi çalışmalar diliyorum. Kısmi zamanlı görev yapmakta olduğum firmadan geçirilen bir denetim sonrası aylık iş kazası takip çizelgesi isteniyor. Firma ise bu çizelgeyi benim tutmamı istiyor. Firmaya kısmi zamanlı hizmet veriyorum. Bu çizelgeyi ve takibi tam zamanlı firmada duran insan kaynakları, ön muhasebe veya çalışan temsilcisinin tutması daha sağlıklı olmaz mı?
Ayrıca aylık kaza takip çizelgesi var mıdır elinizde, ramak kala olayları da içerecek şekilde. Şimdiden fikir belirten herkese teşekkür ediyorum.
Merhabalar. Olası sorumluluklar sebebi ile İş Kazası Çizelgesini sizin tutmanız daha sağlıklı olacaktır. Bende siz gibi görev yapıyorum ama İş kazası defteri ve formları ben tutuyorum. Fabrika da duran insan kaynakları, ön muhasebe ve çalışan temsilcisi siz kadar bu konu da bilgi sahibi olmayabilir.

AZAcemi

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
İşinize yararsa inceleyebilirsiniz..ramak kala formu tasarım bana ait..

Ekli dosyalar

• Kaza-Sıklık-ve-Ağırlık-Oranı-.xlsx
    48.5 KB · Görüntüleme: 70
  • ramak kala formu yatay.docx
    35.4 KB · Görüntüleme: 57

İskender Karpuzcu

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Merhabalar, iş kazası takibi ve istatistikleri konusunda yardımcı olacaktır

Ekli dosyalar

• İŞ KAZALARI takip.xlsx
    15.3 KB · Görüntüleme: 51
  • İş Kazası Dağılım Grafikleri-istatistikleri.xlsx
    58.8 KB · Görüntüleme: 48
!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.