23 Mayıs Sınavlarının Sonuçları Ne Zaman Açıklanır?

Bu günden itibaren (3 Haziran) kaç gün içinde sonuçlar açıklanır?

• 3 gün

Kullanılan: 18 16.4%
  • 7 gün

Kullanılan: 13 11.8%
  • 10 gün

Kullanılan: 9 8.2%
  • 15 gün

Kullanılan: 22 20.0%
  • 30 gün

Kullanılan: 12 10.9%
  • Sonuç açıklanmasada olur

Kullanılan: 3 2.7%
  • Böyle bir sınav olmaz olsun

Kullanılan: 26 23.6%
  • Önümüzdeki sinavlara bakalım

Kullanılan: 7 6.4%

• Kullanılan toplam oy
    110
  • Anket kapatılmış .

ceren asli

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
sinir oldum artık 25 gün oldu bugün de açıklamayacaklar herhalde

Anıl AŞKIN

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Evet arkadaşlar bu gün büyük gün. Ya sınav bir iki saat içinde açıklanacak ve sonuçlara bakarken heyecan yaşayacağı ya da açıklanmayacak yeni bir rekor olacak bizler için bekleyip göreceğiz...

sweetheart

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (B)
Evet arkadaşlar bu gün büyük gün. Ya sınav bir iki saat içinde açıklanacak ve sonuçlara bakarken heyecan yaşayacağı ya da açıklanmayacak yeni bir rekor olacak bizler için bekleyip göreceğiz...
Aynen büyük gün .. Totem Yaptım bugün kesinlikle açıklanacak :)

yasin atasoy

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
neden bu kadar takıntı yaptı bende bu ösym anlamadım eğer bu sitenin önünde oturduğum kadar iş güv kitabının önünde otursaydım herhal şimdi açıklanması bile beni bu kadar ilgilendirmezdi çünkü tulum yapardım eminim :)

sweetheart

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (B)
ÖSYM ye maddi tazminat davası açacağım. Klavyenin F5 tuşu bozuldu....
Bende manevi tazminat davası açacağım.. Mobbing davası da olabilir..ÖSYM' ye olan tüm inancımı yitirdim artık.. Psikolojim bozuldu.. Yıpranma payını saymıyorum:(
Daha bir ton görünmeyen maliyetleri hesaba bile katmıyorum..:(

yasin atasoy

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
sayfada bir değişiklik var açıklanıyoooooooorrrrr

6666 Kübra

Paylaşımcı Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Diğer
Nevrim döndü ösym'ye bakmaktan işim düşse yolumu değiştireceğim artık sınavlardan :k_kızgın::uykulu::kirbac:

Ertan Varol

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman Adayı (C)
Arkadaşlar, şayet bu sınavdan iptal edilecek sorular olursa, bu iptal sorular doğruymuş gibimi bir puanlamaya tabi tutulucaz? Nasıl bir değerlendirmeye tabi oluruz?

Anıl AŞKIN

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Ankette açıklanmasada olur seçeneğini 1 kişi seçmiş sanırım doğru yaptı o arkadaşımız :) veya kendisi ÖSYM yetkilisi :-D:-D

Mehmet Öncan

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman Adayı (C)
o değilde bu kadar bekle soruların yüzde 10 u açıklansın onun mantığını da anlamış değilim de topu topu bir tane iptal soru olsun ne anladık biz bu işten

Ortaklar

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Bu sınavların son zamanlarda özellikle % 10 u açıklanır kararından sonra ne hikmetse İSG sınavları hep geç açıklanır oldu. Ve bu durum da insanların kafasında soru işaretlerini arttırarak farklı farklı teoriler ortaya çıkmasına sebep oldu. Bir başka teoride az sonra okuyacaklarınız ve bende oluşan intibadır.
Sınavın soruların açıklanmaması ile kişilerin girmiş oldukları sınav sorularını hatırlama ihtimali oldukça azalmıştır. Soruları unutmanın / unutturmanın ! bir diğer yolu da zaman, her işte olduğu gibi. Zaman aralığını da ne kadar uzun tutarsanız kişilerin soruları hatırlama ihtimali de bir o kadar azalır. Hal böyle olunca ve sınavın üzerinden de bir aya yakın zaman geçince sınav açıklandığında gelen sonuç ne olursa olsun başarılı veya başarısız sorular açıklanmadığı için ve sınav zedeler de soruların bir çoğunu artık hatırlamaz olduğu için sonuca boyun eğmekten başka çaresi kalmayacaktır. Bu mantıkla da ilgili kuruluş bir sınavı daha en az uğraşla sonlandırmış olacaktır.

ceren asli

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.