Soru : 1460 Günü 20 Mayıs 2022 'de Doldurmak - B Sınıfı

TeddyWeirdo

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Merhaba,

B sınıfı uzman olarak 4 yıllık fiili çalışmayı 20 mayıs 2022 de dolduracağım. Geçmiş dönemlere istinaden ortalama sınav tarihi 13-20 mayıs 2022 tarihlerinden birinde olacak sınav. Ya da daha geç bilemiyorum. Mevcut koşullarda sınava girebilmek için sınavdan ne kadar süre önce 4 yıllık süreyi tamamlayıp belgeleri ilgili yere göndermemiz ve eğitimi tamamlamamız gerekiyor?

Net bilgi bir çok kişiye sordum fakat alamadım.

Teşekkürler,

melihunutmaz

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
Merhaba,

B sınıfı uzman olarak 4 yıllık fiili çalışmayı 20 mayıs 2022 de dolduracağım. Geçmiş dönemlere istinaden ortalama sınav tarihi 13-20 mayıs 2022 tarihlerinden birinde olacak sınav. Ya da daha geç bilemiyorum. Mevcut koşullarda sınava girebilmek için sınavdan ne kadar süre önce 4 yıllık süreyi tamamlayıp belgeleri ilgili yere göndermemiz ve eğitimi tamamlamamız gerekiyor?

Teşekkürler,
Merhaba, bundan daha önceki her iki belge yükseltme tarihlerimde aynı durumla karşılaşmış biri olarak net bir şekilde söyleyebilirim Mayıs sınavına girme imkanınız bulunmamaktadır. Sınava giriş için İsg eğitim kurumlarından İsgkatip'te açıklanan belirli bir tarihe kadar listeler verilmektedir. Bu tarihte sizin de eğitiminizi tamamlamış olmanız gerekmektedir. Son Aralık sınavı için 1460 günümü 29 Eylülde doldurmuştum, katılamadım. Aynı şekilde C'den B'ye geçişte de benzer tarihlerde olduğu için yine bir sonraki döneme kalmıştım.

TeddyWeirdo

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Merhaba, bundan daha önceki her iki belge yükseltme tarihlerimde aynı durumla karşılaşmış biri olarak net bir şekilde söyleyebilirim Mayıs sınavına girme imkanınız bulunmamaktadır. Sınava giriş için İsg eğitim kurumlarından İsgkatip'te açıklanan belirli bir tarihe kadar listeler verilmektedir. Bu tarihte sizin de eğitiminizi tamamlamış olmanız gerekmektedir. Son Aralık sınavı için 1460 günümü 29 Eylülde doldurmuştum, katılamadım. Aynı şekilde C'den B'ye geçişte de benzer tarihlerde olduğu için yine bir sonraki döneme kalmıştım.

Merhaba, teşekkürler bilgilendirme için, asgari kaç gün önceden tamamlamak gerekiyor acaba eğitim vb. işlerini. net bir rakam süreç var mıdır?

melihunutmaz

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
Merhaba, İsgkatip'te 03.01.2022 tarihli duyuruyu incelemeniz size yardımcı olacaktır.

HAMİT KOCAMAN

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
Merhaba,

Teşekkürler,
Merhaba İsg-Katipte 11 Aralık 2022 sınavı için 03.06.2022 tarihinde bir duyuru yayınlanmıştı. Bu duyuruda 14 Ekim 2022 tarihinden sonra eğitimini tamamlayan adaylar sınava giremez diyor. Sınav tarihinden yaklaşık 2 ay önce eğitimin tamamlanıp eğitim kurumu tarafından bakanlığa bildirimin yapılması gerekmektedir.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.