Zonguldak'tan Selamlar

Konu, 'Tanışma Bölümü (Ailemizin Yeni Üyeleri)' kısmında C!N tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. C!N

C!N TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar merhaba, Adım Kısmet CİN. Zonguldak'ta yaşıyorum. 2014 mayıs sınavında mahkeme kararıyla C sınıfı iş güvenliği uzmanı Biyologum. Halihazırda Sağlık Bakanlığı'na bağlı olarak çalışmaktayım. Temmuz ayında zorunluluk başladıktan sonra görevlendirme verilmesi durumunda kamuda iş güvenliği uzmanı olarak çalışmak niyetindeyim.

müge çimen ve YFŞ bu yazıya teşekkür etti.
  2. timurlenk

timurlenk TÜİSAG Üyesi

Kısmet hanım merhabalar. Ben de aynı sizin durumunuzdayım kurum farklı olsa da, daha önce bu işle ilgili çalışmanız bulunmuşmuydu ya da yapılacaklar hakkında tam olarak işlem sırasını biliyor musunuz?
    Kısmet hanım merhabalar. Ben de aynı sizin durumunuzdayım kurum farklı olsa da, daha önce bu işle ilgili çalışmanız bulunmuşmuydu ya da yapılacaklar hakkında tam olarak işlem sırasını biliyor musunuz?

3. C!N

C!N TÜİSAG Üyesi

Kısmet Bey ! ;)

4. KübraHemşire

KübraHemşire TÜİSAG Üyesi

Kısmet Bey merhaba bende zonguldaktan.Hoşgeldiniz

Last edited by a moderator: 22 Mart 2016
  5. timurlenk

timurlenk TÜİSAG Üyesi

Kurusa bakmayın Kısmet Bey, yapılması gerekenler hakkında bilginiz var mı

6. C!N

C!N TÜİSAG Üyesi

@timurlenk estsağfurullah, temmuzu bekliyorum ben de görevlendirme için. Şu ana kadar hiç bu konuda çalışmam olmadı.

@KübraHemşire Memnun oldum Kübra Hanım, hoşbuldum, neresinden siz Zonguldak'ın?

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica