Zirai Ilaçlama Ve Gübreleme Için Risk Analizi Örneği

Konu, 'Örnek Risk Analizleri ve Değerlendirmeleri' kısmında servet_berber tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. servet_berber

servet_berber TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar,
    Zirai ilaçlama ve gübreleme için gerekli ürünlerin alım satımı ve yerinde uygulamasını (üretim hariç) yapan bir firma için risk analizi gerekli.
    Yardımlarınızı rica ederim.
    Şimdiden teşekkürler.

2. irfangoksu

irfangoksu TÜİSAG Üyesi

Merhaba,
    Bende bu konuda çalışma yapmak isterim.
    Gübre satışı ve zirai ilaç satışı yapmak için var olan yönetmeliklerden yola çıkabiliriz. Bu konuda yasal gereklilikler bize yön verecektir.

Zirai ilaç bayii yönetmeliği
    ve
    Kimyevi gübre denetim yönetmeliği

şimdilik bunları buldum. Ziraat Mühendisi ve/veya zirai ilaçlarla çalışan arkadaşlar varsa başka ne gibi yönetmelikler ve kurallar var yardımcı olabilirler mi?
    Merhaba,
    Bende bu konuda çalışma yapmak isterim.
    Gübre satışı ve zirai ilaç satışı yapmak için var olan yönetmeliklerden yola çıkabiliriz. Bu konuda yasal gereklilikler bize yön verecektir.

Zirai ilaç bayii yönetmeliği
    ve
    Kimyevi gübre denetim yönetmeliği

şimdilik bunları buldum. Ziraat Mühendisi ve/veya zirai ilaçlarla çalışan arkadaşlar varsa başka ne gibi yönetmelikler ve kurallar var yardımcı olabilirler mi?

3. gökhan Timur

gökhan Timur TÜİSAG Üyesi

Gübreleme makinalarını da araştırın isterseniz

4. servet_berber

Ben risk analizi mi tamamladım. Çok teşekkür ederim.

5. Caner Sezer

Caner Sezer TÜİSAG Üyesi

Merhaba servet bey bende sizin gibi zirai ilaç bayi için risk değerlendirmesi yapıyorum şu an yalnız elimde yeterli döküman yok siz tamamladığınızı göre bu konuda elinizde döküman vardır sitede benim ve herkesin yararlanması için dökümanlarınızı paylaşabilirmisiniz?

6. servet_berber

Merhabalar Caner Bey, pek sık giremediğim için şimdi gördüm. iş yerimde olduğu için şu an atamıyorum ama ilk fırsatta risk değerlendirmemi göndereceğim. iyi günler.

Edge ELEKLER bu yazıya teşekkür etti.
  7. bengunes219

bengunes219 TÜİSAG Üyesi

iyi günler ..Gübre satışı ve zirai ilaç satışı yapan işyerleri için risk analizi yapmak istiyorum
    yaptıgınız risk analizinin şablonunu benimle paylaşabilirmisiniz ..yardımcı olursanız cok sevinirim ..saygılarımla

8. ay_iz

ay_iz TÜİSAG Üyesi

İyi çalışmalar hizmet verdiğimiz bir kurumda 3 bahçıvan çalışmakta ve kurum ilaçlama işini bahçıvanlara yaptırmakta bunun için bir sertifika olması gerekiyor mu? Bu sertifikayı nerden temin ettirebilirim....şimdiden teşekkür ederim....

9. MFFF

MFFF TÜİSAG Üyesi

Servet Bey risk değerlendirme dokümanınızı benimle de paylaşabilir misiniz?

10. halil turkmen

halil turkmen TÜİSAG Üyesi

umarım yardımcı olur

Ekli Dosyalar:

Umit21 Arslan, smyrna, alibey ve 1 kişi daha buna teşekkür etti.
  11. MFFF

MFFF TÜİSAG Üyesi

Çok teşekkür ederim Halil Bey, evet bende benzer bir tane oluşturuyorum içinde eksik olduğum birkaçını buradan tamamlıyorum. İlginiz için tekrardan teşekkürler.

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica