Zara Ve Primark Denetimleri Hk

ibrahim döğmen

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Diğer
Arkadaşlar 1000 m² den az kapalı alana sahip tek katlı bir tekstil atölyesine yangın dolabı olmadan yönetmelik gereği olumlu itfaiye raporu ve iş yeri açma ve çalısma ruhsatı veriliyor. Bu tekstil atölyesi inditex primark denetimlerinde problem yaşar mı ? Bilgisi tecrübesi olan var mıdır acaba

gökhan koşar

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (B)
1000 m² den az ise sonuçta mevzuata uygun inditeks denetimleri zor geçer fakat mevzuatın istediğinin üstünde bir şey isteyeceklerini düşünmüyorum. bazı firmalar bunu yapıyor mesela 2 çıkış olması gerekmese de o noktada 2. ail çıkış olacak diyen firmalar var ama inditekste böyle bir şey yaşamadım. itfaiye raporu çalışma ruhsatı ve işletme metre karesi ruhsat ve yapı kullanım izninde aynı olması yangın ekipmanlarının firma ve yetkili kişilerce kontrolleri yapılmış olması yeterli olur. tabi ki bu konuda emin değilim denetçiden denetçiye değişebiliyor bazen istenen şartlar

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.