Soru : Yükseltme Sinavini Geçen Arkadaşlar 413 T L'yi Nasil Ve Ne Zaman Yatiracak?

selda boy

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
bende bugün yatırdım, alo 170 diyorki 25 -30 gün bekleyin. Konuyu takip ediyorum parayı yatırıpta 2 haftada sistemde belgesi değişen arkadaşlar var. bizimkilerde düzelebilir.

Mehmet Deniz

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (A)
Selda Hanım , ben telefonda bugün İSGMM den ekteki telefon numarasından "Fuat" adlı bir beyle gorustum ( 0312 2696000 dahili önce 2 -1-3 tuşlarına basın İSG katip işlemleri için bilgi bu kişi çıkıyor telefona) bu Cuma günü güncelleme yapılacağını söyledi. O zamana kadar MEB duyuru bolumunden sınav sonucu sorgulama ekranından kopya almam gerekiyor ama ne yazık ekran çalışmıyor:(

Mehmet Deniz

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (A)
Özür telefon numarası Belge işlemleri İSG katip güncellemesi için 0.312.296 60 00 ( ilkin 2 - 1 - 3 tuşuyla dahiliye bağlanıyor )

Mehmet Deniz

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (A)
Sınav için harcananlar;

Eğitim bedeli yaklaşık 2100 TL + C Yükselme 35 + A Yükselme 55+ C Sertifika 413 + A Sertifika 413+ Sınav Yolluk vs.1000 = 4000 küsur üstüne üstlük bu 413 TL neyin bedeli anlamıyorum, bakanlıkta telefona bakan yok hepsi face twitter sayfalarında cirit atıyorlar herhalde ulaşmak namümkün.Bi de bu adamlara uzmanlık için yönetmelik gereği kolaylıklar var. Ağlamak istiyorum.

Mehmet Deniz

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (A)
Şu anda MEB 23.02.2014 sınav sonuç sorgu modülü çalışıyor arkadaşlar.

yertac

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
arkadaşlar; 23 şubat sınavında başarılı olan tüm arkadaşları kutluyorum. ÇASGEM hesabına A sınıfı için 413 tl yatırdım 5 gün oldu, sistemde hala C sınıfı görünüyor.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.