Soru : Yükseltme Sinavi Için, Bundan Sonra Dilekçe Ile Yeni Başvuru Alinacak Mi?

rs_6

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
C Belgeliyim.

Prim gün sayım 4.000 üzerindedir.

Ancak özel nedenlerden dolayı 12.11.2013 tarihine kadar, prim gün sayımı belgelemek üzere yükseltme sınavı için dilekçe ile bakanlığa başvuru yapamadım.

Benzer durumda olanlar için;

Bundan sonraki açılması muhtemel (şubat 2014, mayıs 2014) yükseltme sınavları için Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı başvuru dilekçesi (prim gün sayısı ispatı için) alacakmıdır?

Mete TAŞCI

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (A)
C Belgeliyim.

Prim gün sayım 4.000 üzerindedir.

Ancak özel nedenlerden dolayı 12.11.2013 tarihine kadar, prim gün sayımı belgelemek üzere yükseltme sınavı için dilekçe ile bakanlığa başvuru yapamadım.

Benzer durumda olanlar için;

Bundan sonraki açılması muhtemel (şubat 2014, mayıs 2014) yükseltme sınavları için Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı başvuru dilekçesi (prim gün sayısı ispatı için) alacakmıdır?

Normal şartlarda bu tip bir mevzuat uygulamasında bir başvuru süresi tanımlanır ve başvurular bu tarihe göre alınır, ama Bakanlık hem yasada hem yönetmelikte böyle bir şey tanımlamamış. O yüzden bana göre yeni başvurularında alınması gerekir. Ama bu Bakanlığın sağı solu belli olmaz.

kenny

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (C)
Bende aynı durumdayım bakanlığa sordum başvuru alıyorlarmış.Gerekli belgelerinizi şimdiden gönderebilirsiniz dediler..

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.