Yük Arabalarına El Sıkışması

cİSG

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
IMG_20140702_085029.jpg Arkadaşlar tekerlekli yük taşıma sırasında çalışanlardan biri boş arabayı hareket ettirirken durağan halde bulunan dolu yük arabasının arasına sol el orta ve işaret parmaklarını sıkıştırdı.
Buna önlem olarak arabaların hareketinin kolaylığını sağlama amaçlı hareket ettirme kollarının yük arabalarına yapılması gerektiğini düşünüyorum. Sizin fikirleriniz nelerdir ?
Değerli yorumlarınızı bekliyorum.

cİSG

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
IMG_20140702_084111.jpg IMG_20140702_084336.jpg

Uzman Özlem

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Aynı dertten bende muzdaribim ne yazık ki. Ben bir öneride bulundum işletmeye ama kabul ettiremedim, belki sizde fayda görür. İnsan gücünü de sıfıra indirecek bir durum. Şarjlı forkliftin ön konsolu gibi bir konsol düşünün, öyle bir konsolda hareket sistemleri ve sensörleri mevcut bulunacak, siz ekstra sadece bu konsola kanca yerleştireceksiniz ve bir yerden bir yere arabaları götürmek zorunda olduğu zaman personel kancayı arabaya takarak ön konsoldan kumanda ederek götürecek. Sadece 2 parmağıyla ve tehlikeden kopuk bir şekilde bu işlem yapılabilir. Ancak ben dediğim gibi işyerime kabul ettiremedim bunu, umarım siz kabul ettirebilirsiniz. Bir de bu arabaların diğer bir problemi çok fazla yükleme yapıldığında devrilme riskleri. Bazen 2-3 personel itelemekte zorlanıyorlar, o kadar sıkıntılı bir durum ki cidden, adamları görünce üzülüyorum.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.