Yönetmelik Taslağı Ve Talimatlar

Elif Tavzar

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Arkadaşlar Merhaba,

Firmam için iç yönetmelik taslağı hazırladım ama biraz yetersiz gibi geldi bana. Geliştirmeye yönelik görüş ve fikirlerinizi beyan ederseniz sevinirim.

Ekli dosyalar

• yön taslak.docx
    66.5 KB · Görüntüleme: 127

erkanersoy

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
Gercekten guzel bir calsma olmus tecrubeli arkadaslar umarim daha faydali yorumlar yapacaktir. Birsey dikkatimi cekti kkd talimatinda kulaklik sessiz ortamda takilacaktir yaziyor bunun nedeni nedir?

Elif Tavzar

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Gercekten guzel bir calsma olmus tecrubeli arkadaslar umarim daha faydali yorumlar yapacaktir. Birsey dikkatimi cekti kkd talimatinda kulaklik sessiz ortamda takilacaktir yaziyor bunun nedeni nedir?
Kkd'lerin etkin kullanımı ile ilgili olarak araştırdığım kaynaklarda etkin korunma için sessiz ortamda takılması gerektiği bilgisine rastladım. Buna dayanarak bende sessiz ortamda takılmalaıdır yazdım. Bir de çalışanların soyunma odalarında takıp, imalata öyle girmelerinin daha sağlıklı olacağını düşünüyorum.

alix

Paylaşımcı Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (A)
uygulamanız doğrudur diğer türlü gürültülü ortamda takılması halinde beyin ses sinyallarini kısa süreliğine algışlamaya devam edecektir.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.