Yıl Sonu Değerlendirme Raporu | TÜİSAG Forum | İSGforum | İSGfrm - İş Sağlığı,Güvenliği,Risk değerlendirme

Yıl Sonu Değerlendirme Raporu

Konu, 'Güncel Duyurular, Tartışmalar, Forum Hakkında' kısmında Batuhan KOTAN tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. Batuhan KOTAN

Batuhan KOTAN TÜİSAG Üyesi

Merhaba arkadaşlar,
    Yıl sonu değerlendirme raporunda bulunanParatoner ve topraklama ölçümleri 2016'nın 12. ayında yapılması gerekirken 2017'nin 1. ayında yapıldı ne yazmam gerekir.Aynı şekilde ortam ölçümleride bu sene yapılmadı ne yazılması gerekir. Şimdiden teşekkürler. İyi çalışmalar.

2. irfangoksu

irfangoksu TÜİSAG Üyesi

Merhaba, yıl içinde yapılmadığını, ocak ayında yapılması planlandığını yazabilirsiniz. Ortam ölçümlerinin yenilenmesi gerekiyor ve yapılmadıysa bu şekilde rapora yazılmalı. Yenilenmesini gerektirecek bir durum yoksa ortam ölçümünün daha önce yapıldığı tarih yazılmalıdır.

Batuhan KOTAN bu yazıya teşekkür etti.
  3. demetçe

demetçe TÜİSAG Üyesi

Aynı şekilde bizde de durum bu şekilde. Ben boş bıraktım yapılmadı sonuçta plana uyulmadı...

hüseyin özatlı bu yazıya teşekkür etti.
  4. başak can

başak can TÜİSAG Üyesi

Merhaba, arkadaşlar, yıllık değerlendirme raporu yapmış biri varsa lütfen paylaşabilirmi?
    acil destek lazım

5. başak can

başak can TÜİSAG Üyesi

merhaba, yaptığınız raporu paylaşablrmsnz

6. demetçe

demetçe TÜİSAG Üyesi

Sitede örnekleri mevcut zaten

7. Batuhan KOTAN

Bende boş bırakmayı düşünüyordum ama işveren sıkıntı cıkarabilir. Büyük ihtimal planlanan tarihte yapımadı.ocak ayının tahini atarak bu tarihte yapılacak yazarım artık.

8. Batuhan KOTAN

ben yapım bitirince paylaşabilirim unutmazsam. iyi günler, iyi çalışmalar...

başak can bu yazıya teşekkür etti.
  9. başak can

başak can TÜİSAG Üyesi

Merhaba Batuhan Bey, inş unutmazsınız. paylaşırsanız çok sevinirim. Eğer unutacaksanız size ne zaman hatırlatayım? Ne zaman bitireceksiniz?
    teşekr ederm

10. başak can

başak can TÜİSAG Üyesi

ben örneklere ualaşamadığım için istedim. paylaşmak istemiyorsanız anlarım sizi.

11. Batuhan KOTAN

bu hafta yada haftaya biter hatırlatırsanız iyi olur.iyi günler iyi çalışmalar

12. başak can

başak can TÜİSAG Üyesi

desteğiniz için tekrar teşkr ederm. tabi hatırlatırım . size de iyi çalışmlar

13. başak can

başak can TÜİSAG Üyesi

merhaba, hatırlatmak için yazıyorum:) raporu bitirebildinizmi? iyi çalışmalar

14. Osman Utku Can AKKAYA

Osman Utku Can AKKAYA TÜİSAG Üyesi

Batuhan bence o firmadaki paratoneri Türkiye Atom Enerjisi Kurumu ile görüşülüp söktürün kardeşim :) Hangi firma olduğunu gayet iyi anladım :) Mahmut bey ile görüşüp o paratoneri söktürün :)

15. Batuhan KOTAN

Kırmızı yerlere yapılan tarihleri yazıp bu yıl gerek duyulmamıştır. geçerlilik süresi yazmayı düşünüyorum. periyodik kontrollerı yapanların unvanları değişiklik gösterir. periyodik kontrol formlarında bakarak yazarsınız . iyi günler iyi çalışmalar

Ekli Dosyalar:

Şahin Hamarat, başak can, frdrn ve 3 kişi daha buna teşekkür etti.
  16. Batuhan KOTAN

Osman seninle tanışmak istiyorum yiğidim ismin çok geçiyor ama senle tanışmak nasip olmadı :) Paratonerle söktürmekle kurtulsak razıyım o iç tesisat ne olcak onu bir söyle bana :)

17. başak can

başak can TÜİSAG Üyesi

teşekkür ederim.ilginiz ve desteğiniz için, gerçekten örnek bir çalışma olmuş...Elinize sağlık:):alkış::alkış:

ReyhanERDOĞAN bu yazıya teşekkür etti.
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Üyelerimiz bu sayfayı aşağıdaki aramalarla bulmuştur :

1. firma yıl değerlendirmesi

Yandex.Metrica