Yeni kanunlaşan İsg Kanunu-resmi gazetede yayınlandı mı?

oasi

Üye
TÜİSAG Üyesi
Arkadaşlar 10 gün önce kanunlaşan tasarı,resmi gazete yayınlandı mı? Yada cumhurbaşkanı onayladı mı? Şuan yürürlüğe girdi mi?

ISG-isg

ISGfrm Çalışma Birimi
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
henüz yayınlanmadın sayın oasi

A. Aytuğ KADIOĞLU

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Cumhurbaşkanı onayladı, resmi gazetede yayınlanmadı ve genel olarak 6 ay sonra yürürlüğe girecek.

oasi

Üye
TÜİSAG Üyesi
henüz yayınlanmadın sayın oasi

artık sanırım meclisle alakamız kalmadı.sanırım cumhurbaşkanı onaylayacak ve yürürlüğe girmiş olacak değil mi?

Umarım itiraz etme gibi bi durumla karşılaşılmaz.

ISG-isg

ISGfrm Çalışma Birimi
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
artık C.BAŞKANIMIZDA

oasi

Üye
TÜİSAG Üyesi
aslında beni ilgilendiren kısım eski iptal edilen sertifkalarımızın geri iadesi edilmesi. umarım onun için 6 ay beklemeyiz.

oasi

Üye
TÜİSAG Üyesi
Cumhurbaşkanı onayladı, resmi gazetede yayınlanmadı ve genel olarak 6 ay sonra yürürlüğe girecek.

aytuğ bey cumhurbaşkanın onaylaması ile ilgili haberi nereden gördünüz ben bulamadım da,yardımcı olabilir misiniz?

A. Aytuğ KADIOĞLU

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
aytuğ bey cumhurbaşkanın onaylaması ile ilgili haberi nereden gördünüz ben bulamadım da,yardımcı olabilir misiniz?

habertürk'te okumuştum, tekrar baktım ben de bulamadım. bulabilirsem gönderirim.

mert45

Üye
TÜİSAG Üyesi
habertürk'te okumuştum, tekrar baktım ben de bulamadım. bulabilirsem gönderirim.
Cumhurbaşkanında onay için bekliyor, onaylanması sonrası resmi gazetede yayınlanır. (zannediyorum bir kaç gün içinde yayınlanır.) Onaylanacağı kabul edilerek yasa yürürlüğü girdi şeklinde yazılar çıktı. durum budur

tarık naşit özçelik

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
Arkadaşlar, ülkemizde şu anda iş güvenliği uzmanlığıyla ilgili çok ciddi sayı ve tecrübe sıkıntısı varken bakanlık neden bir çalışma yapmamaktadır anlamıyorum. Ben üst düzey firmalarda yaklaşık 7 yıldır iş güvenliği sorumlusu olarak çalışmaktayım ve sayısızca iş güvenliği elemanı yetiştirdim ancak malesef ben inşaat teknikeri olduğum için uzman olma hakkını alamıyorum. Üzüldüğüm şey ben yıllarımı verdim bu işe ve hiçbir ölümlü yada sakat kalma gibi kazalar yaşamadım ancak şimdi çevremde arkadaşlar kendi alanları ile ilgili iş bulamadıkları için bari uzmanlık alalım napalım diyorlar bu çok doğru bir durum değil.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.