Yeni Iş Sağlığı Ve Güvenliği Kurulları Yönetmeliği Bugün Yayınlandı..

İsmail TÜRKER

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Aslı hanım bilgilendirme için teşekkürler.Arkadaşlar yönetmeliği indirmek isteyen arkadaşlar için yönetmelik ektedir.

Ekli dosyalar

• İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ KURULLARI hakkında yönetmelik.docx
    27.7 KB · Görüntüleme: 231

abdulkadiröztürk

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Arkadaşlar ben sizi tebrik ediyorum, ilginç gerçekten:( Yayınlanan yönetmeliğe biriniz tebliğ, diğeriniz de tüzük yayınlandı dediniz. Sonra 2500 üzerlerine niye çıkamıyoruz, ilginç İş güvenliği uzmanlarısınız...

İsmail TÜRKER

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Arkadaşlar ben sizi tebrik ediyorum, ilginç gerçekten:( Yayınlanan yönetmeliğe biriniz tebliğ, diğeriniz de tüzük yayınlandı dediniz. Sonra 2500 üzerlerine niye çıkamıyoruz, ilginç İş güvenliği uzmanlarısınız...

Abdulkadir bey uyarınız için teşekkürler.Gözden kaçan bir ayrıntı olmuş.Bu gibi hatalar olacaktır insanız sonuçta.Takdir edersiniz ki kişisel zamanımızdan fedakarlık ederek foruma elimizden geldiğince katkıda bulunmaya çalışıyoruz. . Sizin gibi duyarlı üyelerimiz sayesinde hataları düzeltebiliriz.Yargılamaktan çok yardımcı olmayla iş güvenliği kültürünü bir yerlere getirebiliriz.İyi çalışmalar...

süleymanyılmaz

Paylaşımcı Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
İş Veren
  • daha önce kurulda bir sağlık ve güvenklik temsilcisi vardı, ama yok
  • Kurulun alması gereken eğitimlere risk analizi eğitimi eklenmiş
  • Görev ve yetkileri b iraz daha açmışlar
  • (2) Kurulca işyerinde ilân edilen kararlar işverenleri ve çalışanları bağlar.maddesi ilave edilmiş
  • Önceden çalışanlar kurula bilgi evrirken artık çalışan temsilcileri vasıtasıyla bilgi veriyorlar
  • Önceden kurul ayda bir defa toplanırken, artık tehlike sınıfına gçre bir ay iki üç ay dilimlerinde toplanabiliyor

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.