Yemek Sektöründe Isg Hizmeti

eda.0504

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Arkadaşlar Türkiye genelinde 2000 e yakın çalışanı olan bir yemek şirketinde işletme müdürü olarak çalışıyorum. Merkez ilimizde 1 tane is güvenliği uzmanımız var. Ama diğer il ve projeler için risk analizi ve acil eylem planlarını o is güvenliği uzmanımıza mı yaptırmalıyız yoksa daha acele olması için dışarıdan hizmet mi almalıyız. Ben de aynı zamanda is güvenliği uzmanıyım çalıştığğım şehirdeki projelerin risk değerlendirmelerini ve acil eylem planlarını ben hazırlayabilir miyim???
Bu konuda bilgisi olanlar bana yardımcı olursa çok sevinirim...

Aslı AKBABA

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (A)
Arkadaşlar Türkiye genelinde 2000 e yakın çalışanı olan bir yemek şirketinde işletme müdürü olarak çalışıyorum. Merkez ilimizde 1 tane is güvenliği uzmanımız var. Ama diğer il ve projeler için risk analizi ve acil eylem planlarını o is güvenliği uzmanımıza mı yaptırmalıyız yoksa daha acele olması için dışarıdan hizmet mi almalıyız. Ben de aynı zamanda is güvenliği uzmanıyım çalıştığğım şehirdeki projelerin risk değerlendirmelerini ve acil eylem planlarını ben hazırlayabilir miyim???
Bu konuda bilgisi olanlar bana yardımcı olursa çok sevinirim...

Merhaba;
İş güvenliği uzmanı olarak sizde Risk analizi ve Acil eylem planı çalışmalarını yapabilirsiniz.İllerdeki projeleriniz için gerek merkezinizdeki İş Güvenliği uzmanından gerekse hizmet veren diğer uzmanlardan yararlanabilirsiniz.Benim size tavsiyem şirket yapınızı bilen kişiler olarak işi merkezdeki İSG uzmanınız ile birlikte yürütmeniz yönünde olur.
Saygılar.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.