Tartışma : Yarı Zamanlı Çalışan Bir Uzmanın Bir Üst Sınıfın Sınavına Girmesi Hakkında

orhany_

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Diğer
arkadaşlar konu anlaşılmamış ben aynı bu şekilde verdim evrakları üstelik bakanlıktan önce kursa vereceksiniz kursta inceleyip okeylendikten sonra bakanlığa gidecek onaylanması için tam/kısmi süreye bakılmıyor 36 ay tektek her ay sözleşmeden çıkılmadıysa(çıkılmışsa başka sözleşme yaptıysanız oda olur)ve bu sözleşme tarih aralığında sigortanız yatmışsa bunuda e devletten barkodlu dökümü alınmışsa işlem tamamlanır

Başar Bey,

SGK Ödemesi şart mıdır?

sedef coşkun

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
kısmi yada tam süreli farkı aranmaksızın yazmış bimer cevabında zaten işyerinde ayda bir 15 gün 30 gün çalışman farketmez işyeri ile sözleşmenin başladığı tarih ve bittiği tarih baz alınacak denmiş. yani özetle sorunun cevabı ayda 8 gün çalışmış olsanda sözleşmende kesinti yoksa 3 yıl ara vermeden çalışmışsan sınava girebilirsin yanıtı gelmiş

sedef coşkun

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
kısmi yada tam süreli farkı aranmaksızın yazmış bimer cevabında zaten işyerinde ayda bir 15 gün 30 gün çalışman farketmez işyeri ile sözleşmenin başladığı tarih ve bittiği tarih baz alınacak denmiş. yani özetle sorunun cevabı ayda 8 gün çalışmış olsanda sözleşmende kesinti yoksa 3 yıl ara vermeden çalışmışsan sınava girebilirsin yanıtı gelmiş.
"Sözleşme gün sayısı baz alınarak" demiş. Sözleşme gün sayısı 8 ise bu mu baz alınıyor?
Bende problem var sanırım, gerçekten anlamıyorum bir şey.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.