Yardımcı İş Güvenliği Uzmanlığı Görevlendirmeleri Hakkında | TÜİSAG Forum | İSGforum | İSGfrm - İş Sağlığı,Güvenliği,Risk değerlendirme

Yardımcı İş Güvenliği Uzmanlığı Görevlendirmeleri Hakkında

Konu, 'İSG Katip' kısmında _kaanmert tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. _kaanmert

_kaanmert TÜİSAG Üyesi

aub bu yazıya teşekkür etti.
  2. Mehmet Arslann

Mehmet Arslann TÜİSAG Üyesi

Yardımcı c olarak atamam yapıldı isg katip üzerinden fiili çalışma süremde herhangi bir değişiklik olmadı aynı zamanda yardımcı c sözleşmemi yazdırmak istediğim de sistem beni giriş yapma sitesine atıyor

3. Mehmet Arslann

Yardımcı c olarak atamam yapıldı isg katip üzerinden fiili çalışma süremde herhangi bir değişiklik olmadı aynı zamanda yardımcı c sözleşmemi yazdırmak istediğim de sistem beni giriş yapma sitesine atıyor

4. Mehmet Arslann

5. _kaanmert

_kaanmert TÜİSAG Üyesi

OSGB mi? Eğer öyleyse sistem saymıyor olabilir. Dışa görevlendirme yapılmalı. Hayır normal işyeri dersen sebebini bilemiyorum. Bakanlığı ara sor bence. Belki yanlış bir şey yapıyorsundur veya sistemde hata vardır.

6. uzmknn

uzmknn TÜİSAG Üyesi

Sorununuz ile ilgili bir gelişme varmı?

7. CANTEKİN ŞENGÜL

CANTEKİN ŞENGÜL TÜİSAG Üyesi

Nedir arkadaşım son durum yardımcı c sınıfı olarak işlemektemi isg katipteki süren ?

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica