Yaralanmalı, Ölümlü İş Kazaları Fotoğrafları +18 İçin | Sayfa 3 | TÜİSAG Forum | İSGforum | İSGfrm - İş Sağlığı,Güvenliği,Risk değerlendirme

Yaralanmalı, Ölümlü İş Kazaları Fotoğrafları +18 İçin

Konu, 'Yaralanmalı, Ölümlü İş Kazaları Fotoğrafları +18' kısmında Kaan SAKA tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. Ersgur

Ersgur TÜİSAG Üyesi

1000 tl ye çalışan uzmanlar bu resimlere çok iyi baksın bırakın buiş 1000tl yi 10000 tl ye yapılmaz .:(

Funda Gürsoy Özkocacık ve selda boy bu yazıya teşekkür etti.
  2. ismetolcar

ismetolcar TÜİSAG Üyesi

haklısınız.

3. Aslı Gür

Aslı Gür TÜİSAG Üyesi

çok acı resimler bakamadım çoğuna

4. servet yortumluk

servet yortumluk TÜİSAG Üyesi

kardeşim her türlü malzemenin yedeği bulunabilir, ancak canın yedeği yok,
    resimlere bakmak yeterli olacak ise insan ömründe en az binlece ölümlü kazayı görsel ve yazılı medyada görüyor,
    sonuç; ders olanlar kocaman sıfır, almayanlar 100 üzerinden 100
    kazasız günler dilerim,

5. hakan candogan

hakan candogan TÜİSAG Üyesi

ben su anda cnc torna başinda çalisiyorum ve bu resimleri gördüm iş yerindekilere sunum hazirladim ben artik çok daha dikkatliyim az değil makine 3000 devirde dönüyor bir anlik dikkatsizlik can ile sonuçlanabiliyor...

6. servet yortumluk

Başlangıçta uzmanlık mesleği, trafikte yıllarca araç kullanmış bir sürücünün,
    çok yorgun ve dikkatsiz bir halde; şehrin ışıkları göründü nasıl olsa bu yorgunluk beni etkilemez ,
    nelerini gördüm diyerek biraz daha basarsam çabuk hedefe ulaşırım gibi algılandı, sonuç ...........
    fakat bu düşünce ve algılar bütünü ; uzmanlık mesleğinin sadece yazıp çizmekten ibaret olduğunu
    zannedenler için sonu hiç de iyi olmayan senaryolar beklemektedir,
    kazasız günler dilerim,

7. servet yortumluk

kaçınılmaz kaza limiti herkesçe yüzde 2 , bunun haricinde ise önlemeye çalışmalı ve de önlemeliyiz,
    kazasız ve ziyansız günler dilerim,

8. Murat_

Murat_ TÜİSAG Üyesi

Resimler çok acı ama gerçek herkesin sorumlu olduğu yerde başına gelebilecek türden tedbirlerimiz ona göre almalıyız kesinlikle en ufak ihmali göz ardı etmemiz gerektiğini özetliyor aslında resimler. İşimiz zor mesleğimiz kolay değil.

9. DeathNote

DeathNote TÜİSAG Üyesi

Bu resimleri görünce İnsan Bu işi yapmak istemiyor.

10. servet yortumluk

Ateşten gömlek ve de ne zaman alev alacağı belli olmayan patlayıcı gibidir İSG çalışma alanları,
    hepimize kolay gelsin,

11. yileri

yileri TÜİSAG Üyesi

"Kazalarin sonucu kestirelemez!" gerceginin ekstrem ornekleri olmus ozellik torna aynasi...
    egitim verdigim bisirada yeni isbasi yapmis tornaci daha once kaza gecirdim gulerek "torna aynasi beni kapti karsi duvara firlatti" bisey olmuyo...diye anlatti o an imkanim olsa bu resimi gostermek isterdim...Kim gorse bu resimleri hepsi dagilir:S

12. Barış Nalçacı

Barış Nalçacı TÜİSAG Üyesi

Aktif araç kullanan bir insan olarak ben şahsen arada internetten +21 trafik kazaları fotoğraflarına bakarım. bu gözümü çok güzel korkutur sonra trafikte bir aracı sollarken bir kere daha düşünmemi sağlar . cenazemin ne halde olabileceği , beni sevenlerin beni ne halde görebileceği. kimsenin kimseyi böyle bir psikolojiye sokmaya hakkı yok. bu forum başlığı altındaki bu fotoğraflarda çok yararlı biz izleyenler ve ders alanlar için. bize ÖNCE CAN GÜVENLİĞİ yazan o uyarı levhasına daha farklı bir gözle bakmamızı sağlıyor. Bence İSG uzmanlığı yapan insanlar olarak arada bu resimlere bakmalıyız. Çünkü anca o zaman yaptığımız işin ciddiyetini anlayabiliriz.

Gamze bu yazıya teşekkür etti.
  13. Ersgur

Ersgur TÜİSAG Üyesi

Eğitimlerde görsel olarak bu iş kazalarını gösterdiğimde işin gerçekliği daha iyi anlaşılıyor
    herkesin bunu görmesinde fayda ve ibret var diye düşünüyorum
    Allah kimseye böyle kazalar yaşatmasın

14. Gamze

Gamze TÜİSAG Yönetim Yardımcısı Yönetim Yardımcısı

26f0ab48c910d889dab68e59201877af.jpg

6666 bu yazıya teşekkür etti.
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica