Soru : Yangin Egitim Egitmenligi Sertifikasi Veren Yerler Nereleri

ferahkuzdere

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Arkadaşlar antalya veya İzmirde yangin eğitimi eğitmenliği veren yerler varsa beni bilgilendirir seniz memnun olurum

Bilgehan Ergün

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
YANGIN EĞİTİMİ EĞİTMENLİĞİ sertifikasını veren kuruluşlar nerelerdir bilen var mı?

şahin kamber

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
sanırım bu konuda yardımcı olacak kimse yok forumda. :(

Onur17

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
yangın eğitimini iş güvenliği uzmanı olarak sizde verebilirsiniz sakıncası yok ama itfaiyeden bu konuda destek alırsanız sizin ve işletmeniz açısından daha güvenilir olur

volgagokdemir

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
antalyada andem diye bir eğitim merkezi var internetten araştırırsanız telefonu mevcut yangın eğitimi veriyorlar

mehmet oğuz

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
merhaba
yangın eğitimi eğitimcisi eğitimi diye benim bildiğim bir sertifika yok.ancak forumu araştırırsanız daha önce arkadaşlarımız bu konuda detaylı şekilde eğitim veren bazı kurumlar olduğunu belirtmişlerdi.
ancak dediğim ve yukarıda arkadaşımızın bahsettiği gibi yangın eğitimi vermek için bir sertifika sahibi olmanıza gererk yok. bu konuda itfaiyenin eğitim dairesi ile görüştüm. kendilerinin söylediği bu.bilgisi olan herhangi bir kişi bu eğitimi verebilir dediler. tabi siz bu konuda iş yapmak ve yangın eğitimcisi olarak anılmak istiyorsanız bu konuda alabileceğiniz bir eğitim yok.eğiticinin eğitimi yok yani.ama itfaiyenin verdiği eğitimlerde ileri düzey yangın söndürme eğitimi gibi veriler sözkonusu idi. bunları araştırabilirsiniz.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.