Soru : Veri Merkezi İsgç Yönetimi

Satsumaku

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
Merhaba,

Yaklaşık iki yıldır c sınıfı iş güvenliği uzmanlığı yapmaktayım. İki yıllık tecrübemin tamamı inşaat sahalarında geçti. Şu anda yeni kurulan bir veri merkezinde İSGÇ uzmanı olarak işe başladım. Fakat yeni kurulan bir yerde daha önce çalışmadım, İSGÇ sistemini baştan kurma konusunda tecrübem yok. Bu yüzden kafam çok karşık ve kendime yol haritası bile çizebilmiş değilim. Böyle olması heyecanımı da arttırmakta.
Firma az tehlikeli sınıfta. Dediğim gibi veri merkezi işletmesi kurulmakta. Bu kapsamda benim nasıl bir yol izlemem gerekiyor. Hangi dökümanları hazırlamam, nasıl eğitimler vermem gerekiyor?
Bilgisizliğimi şimdiden mazur görün, dediğim gibi inşaat sahası dışında tecrübem yok. Bu işe de bir OSGB firması bünyesinde girdim fakat osgb destek olmuyor.

Satsumaku

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
aktif

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.