Uzaktan Temel İsg Eğitimleri Yöntemini Uygulayan Var Mı ?

Emin İnan

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Merhaba arkadaşlar uzaktan temel isg eğitimi yöntemini uygulayan var mı hiç yada bununla ilgili bir çalışması olan

Selçuk Çiftlik

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (B)
Selamlar,

Evet bizim böyle bir çalışmamız var. Ticari ismini veremeyeceğim bir ptogram aracılığı ile İnsan Kaynakları ve Eğtim Departmanları ile ortak biçimde bu sistemi yönetmelik güncellemesinden bu yana verimli şekilde kullanıyoruz.

futboldans

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
Selamlar,

Evet bizim böyle bir çalışmamız var. Ticari ismini veremeyeceğim bir ptogram aracılığı ile İnsan Kaynakları ve Eğtim Departmanları ile ortak biçimde bu sistemi yönetmelik güncellemesinden bu yana verimli şekilde kullanıyoruz.

Nasıl bir sistemde uyguluyorsunuz. Program ismini de özel değilse öğrenmek isterim (olumlu-olumsuz yorumlarınızla birlikte)

Selçuk Çiftlik

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (B)
Nasıl bir sistemde uyguluyorsunuz. Program ismini de özel değilse öğrenmek isterim (olumlu-olumsuz yorumlarınızla birlikte)
Yukarıda da belirttiğim gibi ülkemizde hali hazırda birçok firmada muhasebe ve ambar departmanlanrınca kullanılan bir programın ek modülü.

Eksisi, şirket dışı kullanımda sıkınt yaşanması, kayıtlı çalışan database niz ile çalıştığından yükleniciler için kullanımı sıkıntı olabiliyor, çözümü mevcut.
Artısı, sıkıntısız ve düzgün biçimde çalışmakta olması.

Saygılarımla.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.