Duyuru : Uluslararası İş Sağlığı Ve Güvenliği Kongresi Ve A+a Fuarı Almanya'da Düzenlenmiştir

Gamze

TÜİSAG Yönetim Yardımcısı
Yönetim Yard.
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
ULUSLARARASI İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ KONGRESİ VE A+A FUARI 17 - 20 EKİM 2017 TARİHLERİ ARASINDA ALMANYA'DA DÜZENLENMİŞTİR

1.jpg

İki yılda bir gerçekleştirilen ve iş sağlığı ve güvenliği alanında Avrupa’da düzenlenen en önemli etkinliklerden bir tanesi olan “Uluslararası İş Sağlığı ve Güvenliği Kongresi ve A+A Fuarı” nın 35'incisi bu yıl yaklaşık 65000 kişinin katılımıyla 17 - 20 Ekim 2017 tarihleri arasında Almanya’nın Düsseldorf kentinde düzenlenmiştir. Fuara Bakanlığımızın yanı sıra Uluslararası Çalışma Örgütü (ILO), Uluslararası Sosyal Güvenlik Birliği (ISSA), Almanya Sosyal Kaza Sigortası Kurumu (DGUV), Almanya İş Sağlığı ve Güvenliği Enstitüsü (IFA) gibi kurum ve kuruluşlar ile 26’sı Türkiye’den olmak üzere farklı ülkelerden yaklaşık 2000 firma katılım göstermiştir.

Fuarda, 6-9 Mayıs 2018 tarihlerinde düzenlenecek olan 9. Uluslararası İş Sağlığı ve Güvenliği Kongresi’nin tanıtımının yanı sıra Almanya Sosyal Kaza Sigortası Kurumu (DGUV) ile İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü arasında daha önce yapılan protokollerin yenilenmesi konularında Bakanlığımızı temsilen İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdür Yardımcısı Sedat YENİDÜNYA ve Eğitim, Tanıtım ve Organizasyon Daire Başkanı Ergün CAN’ın katıldığı ikili görüşmeler yapılmıştır.

Ayrıca, Almanya İş Sağlığı ve Güvenliği Enstitüsü (IFA), Uluslararası Sosyal Güvenlik Birliği (ISSA) ve Almanya İnşaat Meslek Sandığı (BGBAU) gibi kurum ve kuruluşlar ile iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili konularda kurumlar arası iş birliğinin arttırılmasına ilişkin değerlendirmeler yapılmıştır.

Kaynak: İSGGM

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.