Duyuru : Uluslararası İş Sağlığı Ve Güvenliği Kongresi 6-7 Aralık 2017

Gamze

TÜİSAG Yönetim Yardımcısı
Yönetim Yard.
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
İstanbul Büyükşehir Belediyesi İş Sağlığı ve Güvenliği Müdürlüğü tarafından bu sene ilki düzenlenecek olan ULUSLARARASI İŞ SAĞLIĞI ve GÜVENLİĞİ KONGRESİ' nde (INTERNATIONAL OCCUPATIONAL HEALTH AND SAFETY CONGRESS)-IOHSC2017 ülkemizde ve diğer ülkelerde iş sağlığı ve güvenliği mevzuatı ve standartları, özel sektörde ve kamuda; özellikle yerel yönetimlerde iş sağlığı ve güvenliği uygulamaları, karşılaşılan zorluklar, tamamlanması gereken eksiklikler, çözüm önerileri, iyi uygulama örnekleri, yapılan bilimsel araştırma ve geliştirmelerin sunularak bilgi paylaşımı amaçlanmaktadır.

İş Sağlığı ve Güvenliği Bilimi özelde tüm çalışanların iş sağlığı ve güvenliğinin temini, genelde ise tüm toplumda iş sağlığı ve güvenliği kültürünün geliştirilmesi için çalışmaktadır. Bu amaçla İBB olarak düzenlenecek bu uluslararası kongrede ulusal ve uluslararası ölçekte iş sağlığı ve güvenliğinin genel konularının ayrıntılarıyla ele alınması imkanı sağlanacaktır. Ayrıca yerel yönetimlerin iş sağlığı ve güvenliği mevzuat ve uygulamaları özel olarak ele alınacaktır. Tüm konular iş güvenliği uzmanları, işyeri hekimleri, akademisyenler, kamu ve özel sektör temsilcileri ve konuyla ilgili uzman ve araştırmacılar tarafından tartışılacaktır.

1.jpg

Kongre Tarihi ve Yeri
Uluslararası İş Sağlığı ve Güvenliği Kongresi, 06 - 07 Aralık 2017 tarihleri arasında Hilton İstanbul Bosphorus - İstanbul' da gerçekleştirilecektir.

Kongre Dili
Kongrenin dili Türkçe ve İngilizce’ dir. Kongre sırasında simultane çeviri hizmeti verilecektir.

Davet Mektubu
Kayıt işlemini yaptıran tüm katılımcılara talep ederlerse davet mektubu gönderilecektir. Bu mektup sadece katılımcının kurumundan izin almasına yardımcı olmak amacını taşımaktadır.

Yaka Kartı
Tüm katılımcılar, refakatçiler ve firma temsilcileri kayıt masasından yaka kartlarını temin edebilirler. Organizasyon süresince güvenlik geçişlerinde, restoran girişlerinde, toplantı salonu girişlerinde yaka kartı takılması zorunludur.

Katılım Sertifikası
Kongreye kayıt yaptıran tüm katılımcılara katılım sertifikası verilecektir.

Stant Alanları
Bu alan tanıtım maksatlı olarak destekleyen kuruluşlara ayrılacaktır.

Ödeme
Kongreye katılım ücretsizdir.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.