Türkiye'deki En Şık Oteller - Tatilde Nereye Gitsek? - Çocuklu Tatil İçin Uygun Adresler | TÜİSAG Forum | İSGforum | İSGfrm - İş Sağlığı,Güvenliği,Risk değerlendirme

Türkiye'deki En Şık Oteller - Tatilde Nereye Gitsek? - Çocuklu Tatil İçin Uygun Adresler

Konu, 'Konu Dışı' kısmında Gamze tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. Gamze

Gamze TÜİSAG Yönetim Yardımcısı Yönetim Yardımcısı

Tatil sezonu geldi. Hepimize faydası olacak bir dosya :)
    Şimdiden iyi tatiller byee

HELLO_20160622_218.jpgHELLO_20160622_219.jpgHELLO_20160622_220.jpgHELLO_20160622_221.jpgHELLO_20160622_222.jpgHELLO_20160622_223.jpgHELLO_20160622_224.jpg

KübraHemşire bu yazıya teşekkür etti.
  2. oğuz1983

oğuz1983 TÜİSAG Üyesi

Öncelikle otelden beklentilerimizi belirlemek gerekir..uygun fiyatlı idare edecek bişey mi olsun,bol aktiviteli mi olsun yada ben su kaydırağı hastasıyım kocaman aqua parkı olsun yada ben çok iyi hizmet ve yemek isterim mi diyorsunuz....bunu belirlemek lazım...tabi bi de öyle oteller var ki bu isteklerin hepsini karşılıyor..
    ben kendi düşüncemi paylaşayım..koca sese karı koca yoğun çalışıyoruz.yılda 1 hafta tatil keyfimiz var ve bunu da üst düzey kalite içeren bi otelde gerçekleştirmek istiyoruz.belki 1 hafta için 4000-5000 civarı para çıkıyor ama bence değer...enazından 1 hafta krallar gibi ağırlanıp tatilimizi en iyi olanaklarla ultra herşey dahil konsepti şeklinde geçiriyoruz...Bu segment için bizzat kaldığım yada arkadaşlarımın tavsiyeleri üzerine bazı otel isimleri paylaşabilirim.bunların hepsi ultra herşey dahil konsepti otelleridir.yani otele adımınızı atarsınız ve herşey sınırsız ve ücretsizdir.(spa masajları genellikle ücrete tabiidir)
    1-Susesi luxury resort
    2-voyage belek
    3-titanic deluxe belek
    4-cornelia diamond
    5-maxx royal
    6-adam&eve
    7-hillside
    8-delphin imperial hotel
    9-Royal holiday palace
    10-Limak lara deluxe resort................

KübraHemşire ve Gamze bu yazıya teşekkür etti.
  3. Gamze

Maxx Royal, Hillside Beach Club fiyatları çok uçuk.
    Diğerleri değerlendirilebilir. Susesi ideal gibi görünüyor. Merak ettiğim plajı kum mu?

Long Beach Resort ve Wow Kremlin Palace nasıl acaba?

KübraHemşire bu yazıya teşekkür etti.
  4. oğuz1983

oğuz1983 TÜİSAG Üyesi

Susesi'nin plajı kum...yüzmeyi seven biri hertürlü çok memnun kalır denizin dışında devasa havuzları da mevcut..yemekler deseniz muhteşem...long beach ve wow kremlin de yorumlara bakılırsa gayet iyi oteller

5. H.Ece SÜRMEN

H.Ece SÜRMEN TÜİSAG Üyesi

bir dergi değerlendirmesi :)OTEL.jpg

6. KübraHemşire

KübraHemşire TÜİSAG Üyesi

14 yaşında aldığım bir ödül de 5 yıldızlı bir otelde ağırlanmıştık,ama değerlendiremedim :) şimdiki aklım olsa sıpa,kuaför çıkmazdım ondan sonra eğitimde işçi pansiyonunda kalmıştım,sınavlardada ankara hekimevinde konaklamıştım makus tarihim misafirhanelere sabitlenmiş :-D

Emrah Akkaya bu yazıya teşekkür etti.
  7. Gamze

8. Gamze

COSMOPOLITAN_SUMMER_20160601_174.jpgCOSMOPOLITAN_SUMMER_20160601_175.jpgCOSMOPOLITAN_SUMMER_20160601_176.jpgCOSMOPOLITAN_SUMMER_20160601_177.jpgCOSMOPOLITAN_SUMMER_20160601_178.jpgCOSMOPOLITAN_SUMMER_20160601_179.jpg

9. Gamze

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica