Türkiye’de Sosyal Diyalog Ve Sendikal Örgütlenme Semineri

Konu, 'Süresi Dolmuş Konular' kısmında ISG-isg tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

 1. ISG-isg

  ISG-isg ISGfrm Çalışma Birimi  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Eğitim ve Araştırma Merkezi, Teşkilat Kanununda belirtilen konularda, kamu kurum ve kuruluşu çalışanları ile halkı bilinçlendirmek amacıyla her ay düzenli olarak ‘ÇASGEM Söyleşisi’ adında seminerler düzenlemektedir.

  Bu kapsamda geçtiğimiz aylarda “Türkiye’de İş Sağlığı Güvenliğinin Dünü, Bugünü, Yarını” ve “Tıbbi ve Hukuki Boyutuyla Meslek Hastalığı” isimli söyleşiler düzenlenmiş ve büyük ses getirmiştir. Bu ay da ÇASGEM Söyleşileri kapsamında “Türkiye’de Sosyal Diyalog ve Sendikal Örgütlenme” konusu ele alınacaktır. Bu söyleşi ile kamu kurum ve kuruluşlarında çalışanların, tüm işyerlerindeki işçi-işverenlerin ve sosyal tarafların “Sosyal Diyalog ve Sendikal Örgütlenme” bilincinin arttırılması amaçlanmaktadır.

  Seminerimiz Gazi Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümü Öğretim Üyesi Sn. Doç.Dr. Erdinç YAZICI’nın konuşmacı olarak katılımıyla, 27.09.2012 tarihinde 14.30 – 17.00 saatleri arasında Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Eğitim ve Araştırma Merkezi (ÇASGEM) Konferans Salonunda gerçekleştirilecek ve,

  - Devlet, İşçi, İşveren Sorumlulukları ve Sorunları?
  - Türkiye’de Sendikal Örgütlenme, Sosyal Diyalog,
  - Türkiye’de Çalışma Hayatı ve Endüstri İlişkiler,
  - Sorularınız - Cevaplarımız,

  konuları irdelenecektir. Seminerimize sizlerin katılımını bekliyoruz. Detaylı bilgi ve katılım bildirimi için ÇASGEM Söyleşileri web sayfamızı ziyaret ediniz.

  KATILIM BİLDİRİMİ
  Sendikal Örgütlenme Söyleşimiz 27 Eylül 2012 tarihinde Saat 14:30 - 17:00 arasında ÇASGEM Konferans Salonunda düzenlenecektir. ÇASGEM Söyleşilerine katılım ücretsiz olup, katılım bildiriminde bulunulması yeterlidir.

  Katılım Bildiriminde bulunmak için casgemsoylesi@gmail.com mail adresine katılımcı sayısını ve isimlerini bildirmeniz veya +90 312 527 51 28 / 2122 - 2123 - 2124 numaralı telefondan bize ulaşarak katılımcı sayısını ve isimlerini bildirmeniz yeterlidir.

  Şehir dışından gelecek katılımcılarımız ÇASGEM SOSYAL TESİSLERİNDE konaklayabilirler. Sosyal Tesisimizde yer ayırtmak için +90 312 527 51 28 / 1000 numarasından ilgililerle iletişime geçilmelidir.

  Katılım Bildiriminde bulunduğunuz için teşekkür ederiz.


   
Yüklüyor...

Sayfayı PaylaşYandex.Metrica