Etkinlik Tüisag - Ankara Buluşması Ve Görüntüleri

Konu, 'Sosyal Etkinliklerimiz' kısmında Levent KAVLAK tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. Levent KAVLAK

Levent KAVLAK TÜİSAG Üyesi

Değerli TÜİSAG üyeleri,

Yaklaşık 4 aydır düzenlemek için büyük uğraş verdiğimiz TÜİSAG-ANKARA buluşmasını gerçekleştirmiş bulunuyoruz.Toplantımıza katılan değerli üyelerimize,meslektaşlarımıza ve İSG gönüllülerine çok teşekkür ediyorum.Sizinde bildiğiniz gibi TÜİSAG gönüllülerden oluşan bir bilim topluluğu ve maalesef maddi imkansızlıklar içerisinde yürütülen büyük bir mücadelenin eseridir.Toplantımızı gerçekleştirmek için yaptığımız görüşmeler sonucunda topluluğumuzun çalışmalarına yürekten destek veren TOBB Başkanı sayın Rıfat HİSARCIKLIOĞLU'na ,TOBB Odalar Daire Başkanı Fatih SOYSAL'a ve TEPAV Yöneticilerinden Şara ve Ceyda Hanımefendiye çok teşekkür ediyorum.Toplantımıza Türkiye'nin bir çok değişik kentlerinden sınava girmek için Ankara'ya gelen yüzlerce kardeşimiz sınav yorgunluğunu bile atamadan toplantımıza katılarak İş Sağlığı ve Güvenliğine olan yaklaşımlarıyla ve gayretleriyle bize çok büyük bir umut verdiler.TEPAV konferans salonunda düzenlediğimiz seminerimize hiç bir ücret almadan işini gücünü bırakıp konuşmacı olarak katılan ve değerli bilgileriyle bizi aydınlatan çok değerli üstadımız ve hocamız Kamil SAMİ EKEMEN'e,Ankara Meslek Hastalıkları Hastanesi Başhekim Yrd. Oğuzhan ÖZKAN hocamıza,ve Değerli hukuk danışmanı ve Avukat Ali ATICI'ya canı gönülden teşekkür ediyorum.Toplantımıza 1 saat geç başlamak zorunda kaldık çünkü bir çok kişi şehir dışından gelmesinden dolayı ve TEPAV binası biraz ters bir noktada kalması sebebiyle ziyaretçilerin ulaşmasını bekledik.Çok keyifli,çok doyurucu,dostlukve kaynaşmanın olduğu bir toplantı gerçekleştirdik.Amacımız meslektaşlarımızı buluşturmak , birbirleriyle tanıştırmak ve kaynaştırmak idi.Amacımıza ulaştığımızı düşünüyorum. TÜİSAG olarak İSAG derneğinin kuruluşunu cuma günü tamamlayarak Cumartesi ilk kayıtları almayı başarmış olduk ve hızla yüzlerce üye kaydı yaptık.TÜİSAG-ANKARA toplantımıza katkı veren değerli üyelerimize özelllikle Mustafa ULUSOY'a,İsmail TÜRKER'e,Uğur YETİŞ'e,Abdullah TÜRKDÖNMEZ'e,Necla BARKIN'a,Nazlı CEYLAN'a ve değerli editörümüz Gamze Hanıma,Murat KOÇAK'a ve İSAG Genel Sekreterimiz Ali KÖKSAL'a, Üyemiz Fatih ÖZKAN'a ,TÜİSAG ve İSAG Başkan Yardımcısı Kaan SAKA Kardeşime emeklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum.Arkadaşlar lütfen hakkınızı helal edin.İnanın toplantıdan sonra 2 gün kendime gelemedim.Çok yorucuydu ama çok keyifliydi.Önce İNSAN diyerek yola çıktık ve çalışanlarımıza vereceğimiz en küçük bir katkı bile bu ülkenin değişimini sağlayacak.TÜİSAG üyesi İSG profesyonellerimizi bir çatı altına alarak özlük haklarını korumak için elimizden ne geliyorsa yapamaya devam ederek İSAG olarak Türkiyenin en büyük derneği olacağız .Biribirimize sahip çıkarak mesleğimizin standartını yükselteceğiz ve çalışanlarımızı sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamında tutacağız.TÜİSAG-ANKARA'ya İSTANBUL ve çevresinden gelemeyen değerli meslektaşlarımız üzülmeyin ,yakında TÜİSAG-İSTANBUL Buluşmasına hazır olun.Türkiye'ye ve Dünya'ya İSTANBUL'dan yani Fatih Sultan MEHMET'in şehrinden sesleneceğiz.Her nerde olursanız olun ve hangi sektörde çalışırsanız çalışın sizi asla yalnız bırakmayacağız. Siz bize gelemiyorsanız biz size geleceğiz.En derin saygılarımla

Levent KAVLAK
    TÜİSAG-BAŞKAN
    Gsm:532 232 91 05
    leventkavlak@hotmail.com
    twitter.com/leventkavlak1
    https://www.facebook.com/leventkavlak1

Last edited by a moderator: 1 Haziran 2016
    ARAS FATMA, Nihan Türkoğlu, trgan ve 18 kişi daha buna teşekkür etti.
  2. Gamze

Gamze TÜİSAG Yönetim Yardımcısı Yönetim Yardımcısı

P1000310.JPGP1000311.JPGP1000312.JPGP1000313.JPG
    P1000314.JPGP1000315.JPGP1000316.JPGP1000317.JPG
    P1000318.JPGP1000319.JPGP1000320.JPGP1000321.JPG
    P1000322.JPGP1000323.JPG
    P1000310.JPGP1000311.JPGP1000312.JPGP1000313.JPG
    P1000314.JPGP1000315.JPGP1000316.JPGP1000317.JPG
    P1000318.JPGP1000319.JPGP1000320.JPGP1000321.JPG
    P1000322.JPGP1000323.JPG

3. Gamze

Gamze TÜİSAG Yönetim Yardımcısı Yönetim Yardımcısı

4. Ben de en büyük teşekkürü hakkeden Levent Kavlak'a canı yürekten teşekkür ederim.

A. Aytuğ KADIOĞLU bu yazıya teşekkür etti.
  5. yönetici2828

yönetici2828 TÜİSAG Üyesi

insallah bidahaki sefere katılırız..

6. Ali KÖKSAL

Ali KÖKSAL TÜİSAG Üyesi

Arkadaşlar katılımak için her seferinde başka bir zamanı beklemeyin, bizim uğraşımızda hepimiz için bizlere katkı verin.

7. Arif Alataş

Arif Alataş TÜİSAG Üyesi

Siz yaptıklarınızla çok büyük teşekkürür zaten hakediyorsunuz. Maalesef toplantının ayın 11 de olduğunu 18ine alındığını bılmedıgım için gelemedim. İSAG bünyesinde olmak için üye olmayı çok isterim.üye olabileceğimiz bir platform veya adres varmıdır? internette rastlayamadım. buradan sormak isterim.

8. Neriman Kılıç

Neriman Kılıç TÜİSAG Üyesi

9. Ayşe Bekoğlu

Ayşe Bekoğlu TÜİSAG Üyesi

Gerçekten emek verilmiş bir organizasyondu, İstanbul'dan Ankara'ya sırf bunun için geldim ki iyi de yapmışım. Çok Teşekkürler Levent Bey

10. Yusuf SAYAR

Yusuf SAYAR TÜİSAG Üyesi

Süper dayanışma, gelemeyenler için üzücü :(

11. Muharrem HORUZ

Muharrem HORUZ TÜİSAG Üyesi

Emeğinize sağlık...Umarım en kısa sürede İstanbul'da da böyle bir toplantı yapabiliriz...Büyük zevkle katılmak isterim...

12. eyuksek78

eyuksek78 TÜİSAG Üyesi

hataydan bu etkinliğe katılmıştım. çok yararlı geçmişti. emeği geçen herkese teşekkürler

Levent KAVLAK bu yazıya teşekkür etti.
  13. osmangazı34

osmangazı34 TÜİSAG Üyesi

tekrarında inşallah görüşürüssssss :)

14. Abdullah Talha TÜRKMEN

Abdullah Talha TÜRKMEN TÜİSAG Üyesi

4 Gözle İstanbul'a da gelmenizi bekliyoruz. Emeği Geçenlere teşekkürler.

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica