Soru : Tüm Vücut Koruyucuları Hakkında - Ödev

Mücahit Yeşilyurt

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Hepinize saygılarımı sunuyorum değerli İSG uzmanı büyüklerim , tüm vücut koruyucuları ile alakalı bir ödevim var önemli bir ödev bununla alakalı konunun kapsadığı sektörler nelerdir hangi KKD kullanılır bilgi verebilir misiniz ?

demetçe

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Çok geniş bir konu. Youtube'dan kkd videoları izleyerek hangi tehlikede hangisi kullanılıyor hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

İşGüvUzman

Deneyimli Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
Hepinize saygılarımı sunuyorum değerli İSG uzmanı büyüklerim , tüm vücut koruyucuları ile alakalı bir ödevim var önemli bir ödev bununla alakalı konunun kapsadığı sektörler nelerdir hangi KKD kullanılır bilgi verebilir misiniz ?
Tüm vücut koruyucuları, sadece şu sektörde kullanılır demek çok da doğru olmaz. Çünkü normal bir iş elbisesi giyen bir çalışan bakım onarım çalışması yapılırken, yağa dayanıklı tulum giyebilir. Ya da, pnömatik çalışma yapılan bir iş yerinde tüm vücut koruyucuya ek olarak ilave donanımlarda gerekir. Maske gibi, başlık gibi. Dolayısı ile öncelikle hedefi daraltmalısın. Mesela Metal sektöründe tüm vücut koruyucuları gibi. Yoksa var olan tüm iş kolları için bu çalışmayı yapman gerekir ki. Bu bir doktora tezi olur.
Kolay gelsin.

Mücahit Yeşilyurt

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Çok geniş bir konu. Youtube'dan kkd videoları izleyerek hangi tehlikede hangisi kullanılıyor hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.
sağolun teşekkür ediyorum , konuyla alakalı youtube kanallarına odaklanacağım

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.