Tüisag Yeter De Artar

esrefozbek

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Piyasada İSG sınavları için çıkarılmış kitapların işe yaramadığını düşünüyorum. Bu kalın kitaplara vakit ayırmak zor.
Eğer soru çözmek istiyorsanız, bu site bir sürü denemeyle dolu. Yani emeğini bedavaya paylaşan bir sürü arkadaş var burda.
Geçmiş soruları çözün, burdaki soruların çıktısını alıp çözün, yanlış yaptığınız sorular için mevzuatlara geri dönün. Başarmamak elde değil.
Bir de kendisini DUAYEN ilan etmiş, her sosyal platformda akşama kadar İSG işiyle uğraşan tüccarlara tapınmayın, onların da bilgileri bir yere kadar.
Ve bir kişi bu kadar vakit ayırıyorsa bu işlere PARA KAZANMAK için ayırıyordur. Bir şekilde size bişeyler satacaktır.
Çalışırsanız, kimsenin karşısında eğilmek, "höcam, höcam" demek zorunda kalmazsınız, iş sizde bitiyor.

Levent ACAR

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Piyasada İSG sınavları için çıkarılmış kitapların işe yaramadığını düşünüyorum. Bu kalın kitaplara vakit ayırmak zor.
Eğer soru çözmek istiyorsanız, bu site bir sürü denemeyle dolu. Yani emeğini bedavaya paylaşan bir sürü arkadaş var burda.
Geçmiş soruları çözün, burdaki soruların çıktısını alıp çözün, yanlış yaptığınız sorular için mevzuatlara geri dönün. Başarmamak elde değil.
Bir de kendisini DUAYEN ilan etmiş, her sosyal platformda akşama kadar İSG işiyle uğraşan tüccarlara tapınmayın, onların da bilgileri bir yere kadar.
Ve bir kişi bu kadar vakit ayırıyorsa bu işlere PARA KAZANMAK için ayırıyordur. Bir şekilde size bişeyler satacaktır.
Çalışırsanız, kimsenin karşısında eğilmek, "höcam, höcam" demek zorunda kalmazsınız, iş sizde bitiyor.

Size bir noktada katılmıyorum. soruların güncel mevzuata uygunluğunun garantisi olmayan soru çözmektense çözmemeyi tercih ederim.
sonra sınavda hüsran olmak var. zaten ÖSYM işin cıvkını çıkarttı.
Birileri adam akılıı yayın çıkarsın varsın emeğinin karşısını alsın. tabii ki şarlatanlık da yapmasın.
bu arada hiçbir şekilde kitap satışıyla alakam dolaylı veya dolaysız olarak dahi yoktur.

esrefozbek

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Size bir noktada katılmıyorum. soruların güncel mevzuata uygunluğunun garantisi olmayan soru çözmektense çözmemeyi tercih ederim.
sonra sınavda hüsran olmak var. zaten ÖSYM işin cıvkını çıkarttı.
Birileri adam akılıı yayın çıkarsın varsın emeğinin karşısını alsın. tabii ki şarlatanlık da yapmasın.
bu arada hiçbir şekilde kitap satışıyla alakam dolaylı veya dolaysız olarak dahi yoktur.
Ben yine de bu sınava tekbaşımıza gireceğiz, tüm konular ortada kendimiz mücadele etmeliyiz inancındayım. Mevzuatı takip etmek de bizim görevimiz diye düşünüyorum. Zaten eski sorulardaki eski bilgileri bir süre sonra ayıklayabiliyorsanız, bilginiz artmış sınav için pişmişsiniz diyebilirim. Ben en eski soruları da çözdüm faydasını gördüm. Fikrinize saygı duyuyorum tabi ki.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.