Duyuru : Tse K 529 Ortak Sağlık Ve Güvenlik Birimleri Hizmet Yönetim Sistemi

Muruvetd

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
24.11.2016 tarihitibarı ile Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimleri Hizmet Yönetim Sistemi Kriteri TSE K 529 standardı yayınlanmıştır."Bu standart tüm OSGBfirmaları için zorunludur. Bu standartı uygulamayan OSGB firmaları TSE tarafından denetlenip yetki belgeleri askıya alınacaktır. " diye bir söylenti bulunmakta bakanlığın bununla ilgili herhangi bir duyurusunu göremedim bilgisi olan var mı acaba ?

Gamze

TÜİSAG Yönetim Yardımcısı
Yönetim Yard.
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
Bu standarttan bahsediyorsunuz sanırım. İlk kez duydum bende.

Screenshot_3.jpg

Screenshot_1.jpg

Muruvetd

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
Evet bu standart. Anlaşılan henüz pek kimse duymamış bakanlığın duyurusunu beklemek en mantıklısı sanırım teşekkürler Gamze Hanim:)

Ahmet-TURAN

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
Zorunluluk gibi bi durum yok henüz, belgelendirme sürecinde danışmanlık veren kişilerin pazarlama amaçlı yalanları bunlar anlıyacağınız. Duyuru resmi bir kuruluşca yapılmadığı sürece itibar etmeyin. Şu an bi tane osgb ye bu sistemi kuruyorum süreç hakkında çok detaylı incelemem oldu henüz yeni yani osgbler prestij katmak isterse kurabilir. Kuracak OSGB için ise standardın içeriğini tutarlı bir şekilde uygulayan osgb hakikaten fark yaratır.

mustafacelikisg

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (C)
21.02.2017 iptal edilmiş.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.