Duyuru : Tmfb Alan Firma Sayıları

AKIN ÇOBAN

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
Arkadaşlar , e devlet şifremle il il Tmfb alan firma sayılarını inceledim. Bulduğum rakam: 15368 firma. Her firmaya 5 kişi bakabildiğine göre firma başına 3073,6 kişi düşüyor. İl il firma sayıları Ek"tedir. Umarım size yararlı olur. P_20150819_081827.jpg

aziz özkan

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Bekar
Meslek
Uzman (C)
eskişehir 174 mü yazıyor hocam tam okuyamadım kusura bakmayın

Necati AYDIN1

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Arkadaşlar , e devlet şifremle il il Tmfb alan firma sayılarını inceledim. Bulduğum rakam: 15368 firma. Her firmaya 5 kişi bakabildiğine göre firma başına 3073,6 kişi düşüyor. İl il firma sayıları Ek"tedir. Umarım size yararlı olur. Ekli dosyayı görüntüle 132

Her firmaya 5 kişi bakmıyor, bir kişi 5 firmaya bakabiliyor :)

hakan küçük1

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
hocam hesapta bi yanlış olmasın firma başına 3073 kişi ???? 15368 firma x 3073 kişi = 47.225.864 kişi yapar ne ettin üstat sen :) + bilgi bakanlık firma sayısına göre eğitim alacak kişi sayısını da belirlemiş tabi bu bakanlığın elinde olan bişi fazlada çıkarabilir.tabi çıkarırsa sonuç iş güvenliği muhabbetine döner maalesef.

levend akay

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
merhaba
15368/5=3073 hocam doğru yazmış

kaan kamar

Üye
TÜİSAG Üyesi
e devlette görünenler arasında benzinliklerde var. onları düşmek gerekiyor bu işlem net değildir bilginize.

cem işlek

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
hocam liste de Bursayı göremedim rica etsem yazabilirmisiniz

Gökhan Sönmez

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
hocam liste de Bursayı göremedim rica etsem yazabilirmisiniz
e devlet şifreniz varsa bütün illere tek tek bakabilirsiniz az önce sizin için baktım Bursa'ya yaklaşık 456 adet firma çıktı.Eğer bakamazsanız e devletten yarın yazmaya çalışırım isimlerini

Meryem betül öz şahin

Üye
TÜİSAG Üyesi
e devlet şifreniz varsa bütün illere tek tek bakabilirsiniz az önce sizin için baktım Bursa'ya yaklaşık 456 adet firma çıktı.Eğer bakamazsanız e devletten yarın yazmaya çalışırım isimlerini
e devletten nasıl bakıyoruz size zahmet bi söyler misiniz ben çorumdayım

Moderatör tarafında düzenlendi:

Gökhan Sönmez

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
e devletten nasıl bakıyoruz size zahmet bi söyler misiniz ben çorumdayım
Merhaba Betül Hanım,öncelikle e devlet şifrenize sahip olmanız gerekiyor.Şifreniz varsa e devlete giriş yapın,e hizmetler bölümüne tıklayın,Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı bölümüne gelin aşağı inerek,o bölümün alt başlıklarından olan ''FİRMA SORGULAMA''YA tıklayın,belge türünü TMFB yapın istediğiniz il ve ilçeyi seçerek sorgulamalarınızı yapabilirsiniz

Meryem betül öz şahin

Üye
TÜİSAG Üyesi
Merhaba Betül Hanım,öncelikle e devlet şifrenize sahip olmanız gerekiyor.Şifreniz varsa e devlete giriş yapın,e hizmetler bölümüne tıklayın,Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı bölümüne gelin aşağı inerek,o bölümün alt başlıklarından olan ''FİRMA SORGULAMA''YA tıklayın,belge türünü TMFB yapın istediğiniz il ve ilçeyi seçerek sorgulamalarınızı yapabilirsiniz
iste tamda aradığım cevap buydu.. allah razı olsun teşekkür ederim

ELÇİN MERT

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
İş Veren
15368 firma varsa 15000-18000 personel açığı neye göre oluyor anlamadım. hem su an listede benzinliklerde var... daha lsitede olmayan firmalar mı var eklenmesi gereken

özcan kandemir

Üye
TÜİSAG Üyesi
Arkadaşlar , e devlet şifremle il il Tmfb alan firma sayılarını inceledim. Bulduğum rakam: 15368 firma. Her firmaya 5 kişi bakabildiğine göre firma başına 3073,6 kişi düşüyor. İl il firma sayıları Ek"tedir. Umarım size yararlı olur. Ekli dosyayı görüntüle 132
Bu rakamları ne zaman yazdınız TMFB alan firma sayılarında yanlışlık olmasın sakın!
İstanbul: 2737 izmir: 815 Ankara: 1077

İlknur yasavul

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
ilknur hanım,
orada dahil olan benzinlikler var onlarda tmfb aldılar fakat benzinliklerin 2018'e kadar muafiyetleri var o yüzden benzinlikleri oradan çıkarıp hesaplamak daha sağlıklı olacaktır.
Tşk ederim

İLHAN BAYRAM

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman Adayı (C)
Akın bey, Başarılı bir çalışma olmuş yalnız açıklamanızda '' Her firmaya beş kişi bakabildiğine göre '' demişsiniz . O durum her danışman beş firmaya bakabilir olmalı

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.