Haber - Tersanede Feci İş Kazası - İstanbul | TÜİSAG Forum | İSGforum | İSGfrm - İş Sağlığı,Güvenliği,Risk değerlendirme

Haber Tersanede Feci İş Kazası - İstanbul

Konu, 'İş Kazası Haberleri' kısmında Gamze tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. Gamze

Gamze TÜİSAG Yönetim Yardımcısı Yönetim Yardımcısı

Tuzla’da bir tersanede çalışma yaptığı sırada düşen işçinin boğazına demir çubuk saplandı. Ölümle burun buruna gelen yaralı işçi hemen hastaneye kaldırıldı.

Olay, Tuzla tersaneler bölgesinde bir tersanede dün saat 15.30 sıralarında meydana geldi. Tersanede çalışan işçi Selami Kılıçarslan, çalışma yaptığı sırada dengesini kaybederek yerde bulunan demirlerin üzerine düştü. Düşen işçi, boğazına demir çubuk saplanmasıyla yaralandı. İş yerindeki görgü tanıkları durumu hemen yetkililere bildirdi. Olay yerine sağlık ve itfaiye ekipleri sevk edildi. Boğazına demir çubuk saplanan işçi apar topar hastaneye kaldırıldı. Hastanede tedavi altına alınan işçinin sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi.

Kaynak

ygtr hoca bu yazıya teşekkür etti.
  2. Gamze

3. Gamze

YENİ+GÜN_20190531_3.jpeg

ygtr hoca bu yazıya teşekkür etti.
  4. Burak Bilen

Burak Bilen TÜİSAG Üyesi

Biz de firma olarak yakın bir zamanda bu tersanede çalışacağız. İnşallah başımıza bir şey gelmez. Son zamanlarda tersane kazaları yine arttı ve bu kazalar ölümlü olduğunda sadece yerel medyada çıkıyor. İçinde olduğum için biliyorum ki çoğu kazayı kimse duymuyor.

5. Funda Gürsoy Özkocacık

Funda Gürsoy Özkocacık TÜİSAG Üyesi

Hangi tersane burası.

6. Burak Bilen

Burak Bilen TÜİSAG Üyesi

Sedef Tersanesi.

6666 bu yazıya teşekkür etti.
Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica