Temel Iş Güvenliği Eğitimi

Ayşe Bekoğlu

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (B)
arkadaşlar 4 saat, 1'er saatlik 4 seans olarak vermeyi planladığım temel iş güvenliği eğitiminin ilk 1 saatlik bölümünü ekledim. dilerim işinize yarar. diğer kısımlarını da önümüzdeki günlerde kalan kısımları da hazırladıkça ekleyeceğim. İçerik bazında görüş ve önerilerinizi benimle paylaşırsanız ayrıca memnun olurum :)

Ekli dosyalar

• TEMEL İŞ GÜVENLİĞİ EĞİTİMİ.pptx
    6.3 MB · Görüntüleme: 2,248
Son düzenleme:
I

izmir35

Guest
Ilk gorusum cok kisa bir egitim yani sadece slayta bagli kalirsan 1 saat surmez. daha cok gorsellik eklersen egitimler daha yararli oluyor. ama zaten ekleme yapacaginizi soylemissiniz. ornegin tehlikeli hareket ve tehlikeli durumlari aciklayabilirsiniz fotolarla zenginlestirebilirsiniz. musait bir zamanda bende ki egitim slaytinida ekleyeyim.

tsk

Ayşe Bekoğlu

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (B)
Evet o kısım 4 saatlik eğitimin ilk saati için tasarlanan kısım, içerik bölümüne bakarsanız zaten oldukça kısadır. Yönetmelik konularını bölümlere ayırıp 4 gün sürecek bir programla yapılacak eğitim. İş kazaları, tehlikeli durum ve hareketler diğer eğitimlerde değinilecek konular ama haklısınız iş kazalarının sebepleri bölümünde de yer versem iyi olur. Teşekkürler.

Son düzenleme:

Ayşe Bekoğlu

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (B)
eğitim üzerinde küçük bir revizyon yaptım arkadaşlar. Toplam 4 saatin ilk 1 saati için kullanmayı tasarladığım kısım yukarıda

mahony

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
arkadaşlar peki bu temel iş sağlığı ve güvenliği eğitimini bağımsız çalışan bir uzman verebilir mi ? ben yakında işyerlerine risk değerlendirmesi ve acil eylem planı yapacagım. bir de temel isg eğitimi verilmeli midir ? 1 ya da 2 çalışanı olan kasaplara berberler de dahil olmak üzere. eğer gerekıyorsa bunu ben verebilir imiym yoksa bir osgb den mi alacak bu küçük esnaflar bu hizmeti ? ayrıca acil eylem planında acil durumlar için bir ekip kurulması gerekiyor ama 1 ya da 2 çalışanı olan yerne nasıl bir ekipten bahsedebiliriz ki. cevap alabilirsem sevinirim teşekkürler

ay_iz

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
arkadaşlar internette araştırma yaparken iş güvenliği için hazırlanan bir video buldum sizlerle paylaşmak istedim. ayrıca hazırladığım eğitim sunumuda sizlerle paylaşmak istiyorum kolay gelsin....

Ekli dosyalar

• GENEL İŞ SAĞLIĞI SUNUMU AYŞİN.pptx
    7.3 MB · Görüntüleme: 1,592

Ayşe Bekoğlu

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (B)
buyurun, temel iş güvenliği eğitimi kapsamında vereceğim 2. 1 saatlik eğitim için hazırlamış olduğum sunum ektedir. dilerim işinize yarar

Ekli dosyalar

• TEMEL İŞ GÜVENLİĞİ EĞİTİMİ2.pptx
    5.3 MB · Görüntüleme: 1,258
!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.