teknik öğretmenlerin iş güvenliği uzmanı olarak iş bulma şansı

BARIŞ_44X

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
Teknik öğretmenim atanamadım. bu iş güvenliği uzmanlığı sertifikasını alırsam. iş bulma şansım varmı.

Seylan Aygün

Paylaşımcı Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
yeni çıkan kanunla iş güvenliği uzmanı ihtiyacı artacaktır..dolayısıyla iş bulma şansınız var tabiki..

BARIŞ_44X

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
Öncelikle soruma cevap verdiğiniz için teşekürler. benim 2 sorum daha olacak: sertifika sınavı zor bir sınavmı. alamayan çok insan varmı? 2. sorum: iş güvenliği uzmanı çalıştırmak için açılan firmalarda özel şartlar varmı. yani diyelim ben firma açacam malatyada bu firmayı açmam için A sınıfı sertifikam olmuş olması mı lazım. sertifika ile alakası varmı firma açmanın? yardımcı olursanız sevinirim...

Seylan Aygün

Paylaşımcı Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
sınavın zorluk derecesi tartışılır aslında, hep aynı seviyede olmuyor..yeterince çalışmak gerekiyor öncelikle..ama bazen öyle sorular soruluyor ki, çalışmak bile yetmiyor (örnek 24 Aralık 2011 sınavı)..bu sınavda birçok insan kaldı..sonra mayıs sınavını kolay yaptılar, çoğu insan geçti vs...

OSGB kurmaktan bahsediyorsanız A sınıfı belgeye sahip olmanız şart değil..

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.