Teknik Öğretmen Iş Güvenliği Uzmanı Olursa, Maaşına Etkisi Nedir?

Konu, 'İş Güvenliği Uzmanlığı Hakkında' kısmında kanuralp tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

 1. kanuralp

  kanuralp TÜİSAG Üyesi  Merhaba arkadaşlar.ben sitenize yeni üye oldum. henüz iş güvenliği uzmanlığını araştırma aşamasındayım.teknik öğretmen olarak çalışmaktayım.eğer C sınıfı sertifika almaya hak kazanırsam maaşıma nasıl bir etkisi olur?


   
 2. Onur ATALAY

  Onur ATALAY TÜİSAG Üyesi

  Bu tarz düşünce yapısıyla pek etkisi olmaz arkadaşım. Bu iş bir yatırımdır. Kendinize bu konuda yatırım yaparsanız ileride tatmin edici paralar kazanma olasılığınız var. İş güvenliğini kısa vadede iyi paralar kazandıracak bir alan olarak düşünürseniz hayal kırıklığına uğramanız kesindir.

   
 3. kanuralp

  kanuralp TÜİSAG Üyesi

  ben bi kaç yerde okuduğum bir yazı için sormuştum.C sınıfı belgesi olan ve kamu kurumunda çalışanlara ek gelir adı altında yazılar vardı. bu belgeyi alırsak maaşımıza direk olarak bi ekleme yapılıyor mu onu merak etmiştim.

     

   
 4. Onur ATALAY

  Onur ATALAY TÜİSAG Üyesi

  devletin biraz reklam balonları kanımca onlar dikkati konuya çekmek için. çünkü yeni yasayla beraber bir tanıtım faaliyetine girişildi. Ayrıca göründüğü gibi olmaz her şey devlette bu iş 2014 temmuz başlangıcında başlıyor.İhtiyacı nedir devletin ne kadar kişiyi ekstradan o iş için çalıştıracaklar kendi personelinden mi alacak hizmeti dışardan mı alacak bunların her biri muallakta onun için bekleyip görmekte fayda var. Faraziye gerisi.

   
 5. kanuralp

  kanuralp TÜİSAG Üyesi

  Bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim...

     

   
Yüklüyor...

Sayfayı PaylaşÜyelerimiz bu sayfayı aşağıdaki aramalarla bulmuştur :

 1. iş güvenliği öğretmeni

Yandex.Metrica