Haber - Tekkeköy Belediyesi Personeline Iş Sağlığı Ve Güvenliği Semineri - Samsun | TÜİSAG Forum | İSGforum | İSGfrm - İş Sağlığı,Güvenliği,Risk değerlendirme

Haber Tekkeköy Belediyesi Personeline Iş Sağlığı Ve Güvenliği Semineri - Samsun

Konu, 'Diğer İş Sağlığı Ve Güvenliği Haberleri' kısmında Serçin YAPRAK tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

 1. Serçin YAPRAK

  Serçin YAPRAK TÜİSAG Üyesi  Tekkeköy Belediyesi Personeline İş Sağlığı ve Güvenliği Semineri

  1.Jpeg

  Tekkeköy Belediyesi bünyesinde görev yapan personeli bilinçlendirmek, iş kazalarına sebebiyet vermemek ve bilgilerini artırmaya yönelik olarak ‘İş Sağlığı ve Güvenliği’ konulu seminer düzenlendi.
  2.Jpeg
  Ülkemizde iş kazalarının her geçen gün artması işyerlerine ve kurumlara bir dizi önlem almaya itti. Tekkeköy Belediyesi de belediyede çalışan personeline bir seminer düzenleyerek, iş güvenliği ve iş sağlığı hakkında dikkat edilmesi gereken bir çok bilinmeyen ile ilgili bilgiler verdi. İş sağlığı ve güvenliği uzmanı tarafından personelin iş öncesinde yapması gerekenler ve alması gereken önlemler, uyulması gereken kurallar, risklerin azaltılması gibi daha bir çok konu hakkında bilinçlendirildi. İş sağlığı ve güvenliği seminerleri kurumda belli aralıklarla tekrarlanacak. Seminerlerin sonunda personele sertifika verilecek. İş sağlığı ve güvenliği uzmanı Zafer Türedi, verilen seminerin amacının iş kazalarını sıfıra indirmek olduğunu belirtti.
  3.Jpeg

  Kaynak: http://www.milliyet.com.tr/tekkekoy-belediyesi-personeline-is-sagligi-samsun-yerelhaber-295098/


   
Yüklüyor...

Sayfayı PaylaşYandex.Metrica