Soru : Tehlike Sınıfı Değişikliği

cbicerer

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
arkadaşlar ben tuğla kiremit sektöründe iş güvenliği uzmanlığı yapıyordum. sektör tehlikeli sınıfından çok tehlikeli oldu ve benim c sınıfı belgem var ve b ye geçemem 1 sene kaldı. bakanlık sözleşmemi kabul eder mi

zaferkul01

Çalışkan Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Belirtilmedi
Meslek
Uzman (B)
arkadaşlar ben tuğla kiremit sektöründe iş güvenliği uzmanlığı yapıyordum. sektör tehlikeli sınıfından çok tehlikeli oldu ve benim c sınıfı belgem var ve b ye geçemem 1 sene kaldı. bakanlık sözleşmemi kabul eder mi

SANMIYORUM.ÇÜNKÜ ÇOK TEHLİKELİ İŞTE 4 SENE B SERTİFİKALI ÇALIŞABİLİR

cbicerer

Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (B)
2011 de sözleşmemi kabul etmişti ama şimdi tehlike sınıfı değişti bakanlıkta sözleşmem geçerliliği mi kalktı ne yapmam gerekiyor

Cevre5559

Aktif Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
Daha önce yaptığın sözleşme geçersiz. 30 haziranda kanun çıktığında sözleşmeni yenileyip 5 iş günü içinde isggm'ne göndermen gerekiyordu. Ama gönderseydin bile belgen tehlikeli sınıfları tebliğinin yayınlandığı tarihe kadar işleyecekti. Şimdi ise sözleşmenin geçerli olması için bir A sınıfı veya B sınıfı uzmanlada sözleşme yapmak gerekiyor.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.