Tecrübesiz İsg Uzmanı Maaş Hk | TÜİSAG Forum | İSGforum | İSGfrm - İş Sağlığı,Güvenliği,Risk değerlendirme

Tecrübesiz İsg Uzmanı Maaş Hk

Konu, 'Güncel Duyurular, Tartışmalar, Forum Hakkında' kısmında Cjk tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş

1. Cjk

Cjk TÜİSAG Üyesi

Merhaba arkadaşlar, c sınıfı uzmanlık belgem var, ama tecrübem yok, bir firmadan 2250 tl teklif aldım, düşünceniz neler yardımcı olursanız sevinirim, teşekkürler

2. 6666

6666 TÜİSAG Üyesi

Selam, bence girebilirsin inan tecrübeliler OSGB'de o ücrete çalışabiliyor. Kendini geliştireceğin firma kurs niteliğinde olacak ve 2250 lira alacaksın. Bence uygun.

Cjk bu yazıya teşekkür etti.
  3. Gül Bahar

Gül Bahar TÜİSAG Üyesi

Merhaba , ilk öncelikle OSGB de mi başlayacaksınız kaç firmaya karşılık bu fiyat olacak ? piyasaya göre iyi bir ücret söylemişler tabi inşaat değilse.

4. Cjk

Cjk TÜİSAG Üyesi

Merhaba 6 tane otelden sorumlu olacağım, OSGB firması, yorumunuz nedir, tesekkurler

5. Cjk

Cjk TÜİSAG Üyesi

Peki sevgili 6666 tecrübeli olanlar bu para diyorsun, 1-2 sene sonra maaş seviyemiz bu civarda mı kalır, OSGB de zam politikası nasıl, syg

6. 6666

6666 TÜİSAG Üyesi

OSGB sömürü zihniyetinde genelde Allah düşürmesin diyorum çok şükür gerekmedi çalışmıyorum OSGB'de. Ama istisnaları da var çok da kalifiye olmayan C sınıfları 3.000 +-250 lira alabiliyorlar 1 -2 senelik tecrübeli arkadaşlar da OSGB'de. Aciliyetiniz yoksa OSGB'lerde çalışmayın, koşturmaktan iş öğretmek değil de adam var mı var tarzında çalışıyorlar genelde. Sahada olacağım bir sürü uzman mühendis var ben öğrenirim kendi çabamla diyebileceğiniz bir ortam varsa yine değerlendirin kısa sürede kendinizi geliştirir tecrübe edinir maaş ve firma atlayabilirsiniz :)
    Ben 6 otele bakarak kendinizi geliştirebileceğinizi de düşünmüyorum seneniz dolunca da maaş da çok fark göreceğinizi sanmıyorum. İçinizden geleni dinleyin kimse sizden iyi değerlendiremez ihtiyacınızı ve görüştüğünüz firmayı. 6 otele bak 2250 lira al da iyi değil piyasaya göre de iyi değil önü açık değil çünkü bence.

7. tirink

tirink TÜİSAG Üyesi

Peki bu bakanlığın şart koştuğu yazılımları bireysel arkadaşlar hangi firmlarına aldıracaklar. Ayrıca hangi firma ekstradan bir maliyet çıkmasını ister.
    Bu yüzden mevcut düzen işverenleri OSGB'lere yönlendiriyorlar malesef.

8. Barış Nalçacı

Barış Nalçacı TÜİSAG Üyesi

Benim de kafama takılan bu acemi C sınıfı uzmanlıkla ilgili olarak , daha birkaç aylık C olanlar ve halihazırdaki C adayları 2019 itibariyle iş bulabilecek mi ?

9. Erkan FINDIKLI

Erkan FINDIKLI TÜİSAG Üyesi

Ben yine erteleneceğini düşünüyorum en az 1 sene..

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş

Yandex.Metrica