Soru : Taşınabilir Asetilen Tüpleri

ılgın büşra yapar

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman Adayı (C)
merhabalar ben iş sağlığı ve güvenliği bölümü okuyan son sınıf öğrencisiyim dönem ödevi olan taşınabilir asetilen tüplerinin kullanma klavuzu gerekmektedir ve araştırmalarıma rağmen herhangi bir bilgiye ulaşamadım birçok firmalara mail gönderdim fakat geri bi dönüş olmadı .Taşınabilir asetilen tüplerinin kullanma klavuzunu veya bu konuyla ilgili elinizdeki bilgileri gönderebilir misiniz
şimdiden teşekkürler..

Moderatör tarafında düzenlendi:

umittt

Üye
TÜİSAG Üyesi
Meslek
Uzman (C)
merhabalar ben iş sağlığı ve güvenliği bölümü okuyan son sınıf öğrencisiyim dönem ödevi olan taşınabilir asetilen tüplerinin kullanma klavuzu gerekmektedir ve araştırmalarıma rağmen herhangi bir bilgiye ulaşamadım birçok firmalara mail gönderdim fakat geri bi dönüş olmadı .Taşınabilir asetilen tüplerinin kullanma klavuzunu veya bu konuyla ilgili elinizdeki bilgileri gönderebilir misiniz
şimdiden teşekkürler..
Açıkçası eğer bilgi bulmakta zorlandıysanız, bu tüleri satan firmalarla irtibata geçerseniz daha sağlıklı olabilir. Örneğin, HABAŞ

heozbek

Acemi Üye
TÜİSAG Üyesi
Medeni hal
Evli
Meslek
Uzman (A)
şimdiden teşekkürler..
Mail adresinize 2 dosya gönderdim. Umarım işinize yarar. Kolay gelsin.

!!! Reklam Engelleyici Tespit Edildi !!!

Reklam Engelleyici Kulladığınız Tespit Edildi !

Sitemiz geçimini reklam gelirlerinden kazanmaktadır. Bundan dolayı Ad Block gibi reklam engelleyicilerin kullanılmasına izin verilmemektedir. Anlayış göstererek bu site için reklam engelleyicinizi devredışı bıraktığınız için şimdiden teşekkür ederiz.

Devredışı bıraktım, siteyi gezmeye devam edebilirim.